Home Kategorie Ludzie Tabloid pokazał niekorzystne zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Bardzo przytyła? Sami zobaczcie!!
6.87K

Tabloid pokazał niekorzystne zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Bardzo przytyła? Sami zobaczcie!!

Tabloid pokazał niekorzystne zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Bardzo przytyła? Sami zobaczcie!!

Kasia Skrzynecka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty tabloidu dotyczące dodatkowych kilogramów oraz skomentować swoje niekorzystne fotografie z teatru. Ciekawie prawda?

Kasia Skrzynecka dwa lata temu walczyła z dodatkowymi kilogramami. Gwiazda zdecydowała się przejść na bardzo rygorystyczną dietę. Całkowicie wyeliminowała z jadłospisu produkty mączne, mięso oraz ryby. Podstawę jej menu przez długi czas stanowiły owoce i warzywa.

Aktorce po kilku tygodniach udało się zgubić aż 16 kilogramów. Jej odmieniona sylwetka przyciągała uwagę. Gdy w 2019 roku Kasia wyjechała do swojej ukochanej Grecji, zachwycała zdjęciami w bikini. Fani nie szczędzili jej wtedy komplementów.

Dieta gwiazdy przyniosła imponujące efekty, ale w rozmowie z Jastrząb Post aktorka zdradziła, że od takich rygorystycznych przyzwyczajeń, czasami trzeba sobie zrobić sobie kontrolowaną przerwę:

– “Od takiej diety na pewno trzeba sobie też odpocząć. Teraz pora na chwilę wypoczynku. Nareszcie ferie zimowe, jedziemy z mężem i córką na narty i już się nie możemy doczekać. Przebieramy łapami” – komentowała Katarzyna Skrzynecka.

– “Gdy w tym roku dawno niewidziana aktorka wystąpiła w teatrze Buffo i pojawiła się na planie „Twoja twarz brzmi znajomo”, okazało się, że nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale prawdopodobnie nabrała też dodatkowych kilogramów. Kasię Skrzynecką dopadł okrutny efekt jo-jo. Ale ona w każdym rozmiarze jest piękna!” – pisał tabloid.

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, dlatego zabrała głos w sprawie słynnych już zdjęć z teatru, na których jej sylwetka nie wygląda już tak zjawiskowo jak na Instagramie. Na dowód tego, że nadal może się pochwalić świetną talią i zgrabnymi nogami zamieściła w social mediach zdjęcie, na którym pozuje w skórzanych spodniach i czerwonym golfie. Co sądzicie o jej wyglądzie? Mocno przytyła?

Zdemolowała stację benzynową w Rymaniu. Policja ujawnia, co znajdowało się w jej krwi.

Źródło: Jastrzabpost

Depilacja laserem diodowym
Depilacja laserem diodowym
299,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Depilacja laserem diodowym od 299,99 zł w salonie Dermatis w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz