Home Kategorie Ludzie Z Jolantą Kwaśniewską jest bardzo źle. Były prezydent jest zaniepokojony jej stanem zdrowia.
23.24K

Z Jolantą Kwaśniewską jest bardzo źle. Były prezydent jest zaniepokojony jej stanem zdrowia.

Z Jolantą Kwaśniewską jest bardzo źle. Były prezydent jest zaniepokojony jej stanem zdrowia.

O tym, jak podstępny i groźny dla zdrowia jest COVID-19, przekonali się Aleksander (67 l.) i Jolanta (66 l.) Kwaśniewscy. Jak przyznaje były prezydent, najgorsze mają już za sobą.

Choć pani Jolanta łagodniej przechorowała koronawirusa, to niestety teraz cierpi z powodu powikłań.

– “Żona nie miała gorączki, u niej hospitalizacja była dwudniowa. Ale teraz Jolę dopadło zapalenie nerek, które prawdopodobnie związane jest z przechorowanym już koronawirusem” – niepokoi się mąż.

Kwaśniewscy o tym, że są zakażeni, dowiedzieli się na początku lutego. U byłego prezydenta choroba miała dokuczliwy przebieg. – Przez dwa tygodnie miałem 39 stopni gorączki. Tydzień byłem w szpitalu. Otrzymywałem kroplówkę i tlen – wspomina i dodaje: – Nikomu tego nie życzę.

Dzisiaj były prezydent już nie ma gorączki, ale dusi go uporczywy kaszel.

– “Mamy nadzieję, że wszystko idzie w dobrą stronę, choć niestety rehabilitacja jeszcze potrwa” – mówi Kwaśniewski, który razem z żoną przebywa w Szwajcarii.

Była para prezydencka pojechała do Szwajcarii już na święta Bożego Narodzenia. Były prezydent wyznał w programie “Newsroom”, że zmarł mąż jego rodzonej siostry, która mieszka tam na co dzień i właśnie dlatego Kwaśniewscy pojechali wesprzeć ją w czasie żałoby. W święta Kwaśniewscy nie widzieli się tym samym z córką Aleksandrą i zięciem Kubą Badachem.

Jak opowiadał Aleksander Kwaśniewski w połowie stycznia w rozmowie z Tygodnikiem PolsatNews.pl prowadzili tam “ograniczone restrykcjami życie”.

– “Jak na te czasy, to żyjemy dość normalnie. Co prawda restauracje są zamknięte, ale czynne są stoki narciarskie. Możemy chodzić i jeździć na nartach” – zdradził.

– “Trzymamy się tych reżimów sanitarnych i unikamy kontaktów” – dodawał.

Nie żyje 4,5-miesięczne dziecko. Najpierw było leczone przez teleporadę.

Źródło: Fakt

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
288 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz