Home Kategorie Ludzie Kolejna niepokojąca wizja Jackowskiego. Katastrofa może się wkrótce wydarzyć.
6.19K

Kolejna niepokojąca wizja Jackowskiego. Katastrofa może się wkrótce wydarzyć.

Kolejna niepokojąca wizja Jackowskiego. Katastrofa może się wkrótce wydarzyć.

Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego. Według jasnowidza, wielka katastrofa może się wydarzyć już w kwietniu, a najpóźniej w lipcu tego roku. Jest to problematyczna kwestia.

Krzysztof Jackowski ostatnio specjalizuje się w roztaczaniu czarnych wizji przyszłości. Wizjoner już od miesięcy przestrzega przed 2021 rokiem i podkreśla, że będzie jeszcze gorszy, niż poprzedni.

– “Ten rok będzie gorszy od 2020 roku, bo ten 2020 był takim szokiem dla nas i musieliśmy się do tego przyzwyczaić. Rok 2021 jest już rokiem, w którym jesteśmy już do tej sytuacji przyzwyczajeni, natomiast możemy już (…) przyjąć jakieś wstrząsy np. gospodarcze na świecie” – twierdzi jasnowidz z Człuchowa.

Zbliża się kwiecień i wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość w najbliższych tygodniach. Zdaniem ministra Niedzielskiego punkt kulminacyjny trzeciej fali pandemii przypadnie na przełom marca i kwietnia. Jackowski również sądzi, że w kwietniu czeka nas najgorsze.

– “Ja mam wrażenie, że w tym roku będzie poważny krach. (…) Ekonomicznie zacznie się sypiać już od kwietnia w Europie. (…) lipiec może być kulminacyjnym momentem. Jeżeli nastąpi krach giełdowy to będzie duże szarpnięcie. (…) Kto wie, czy nie porównywalne do krachu w 2008 roku. Waluty będą sztucznie pompowane” – tłumaczy wizjoner.

Tabloid pokazał niekorzystne zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Bardzo przytyła? Sami zobaczcie!!

Źródło: se.pl

 

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz