Home Kategorie Poruszające Zmarła młoda nauczycielka z Leszna. Tydzień wcześniej przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Jak na razie nie wiadomo, czy podany preparat miał z tym związek.

Zmarła młoda nauczycielka z Leszna. Tydzień wcześniej przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Jak na razie nie wiadomo, czy podany preparat miał z tym związek.

Zmarła młoda nauczycielka z Leszna. Tydzień wcześniej przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Jak na razie nie wiadomo, czy podany preparat miał z tym związek.

Zmarła 36-letnia nauczycielka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie (woj. wielkopolskie). Tydzień temu dostała dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. To smutne.

O śmierci 36-letniej nauczycielki technologii żywności w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie pisze lokalny portal elka.pl.

– “Wszyscy jesteśmy w szoku. Wciąż nie mogę dojść do siebie. Pani Kinga była bardzo kreatywną, oddaną uczniom i szkole osobą. Nie możemy pogodzić się z myślą, że już jej z nami nie ma” – powiedziała w rozmowie z elka.pl dyrektor ZSE Irena Szynkarek.

Jak informuje portal, tydzień wcześniej, nauczyciele z tej placówki mieli szczepienia przeciwko koronawirusowi. Portal zaczął dostawać od czytelników sugestie, że sprawa śmierci młodej nauczycielki ma właśnie z tym związek.

Jak ustalił Fakt, prowadzone jest w prokuraturze w tej sprawie śledztwo dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety. Prokuratura dysponuje już wstępną ustną opinią biegłego patomorfologa, który wskazał, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych. Zlecono też dodatkowe badania histopatologiczne i toksykologiczne.

Jak poinformował Fakt prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, prokuratura nie wiąże na tym etapie postępowania sprawy szczepień ze śmiercią kobiety. Śledczy czekają na ostateczną opinię z sekcji zwłok kobiety. Będzie dostępna za około cztery tygodnie.

Staruszka wjechała w motocyklistów, którzy jechali na ślub. Byli jak „czarna chmura” i „huk wulkanu”.

Źródło: Fakt

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
Oferta zakończona!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz