Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła to pożyje. Po rozwodzie dostała willę za milion.
7.24K

Justyna Żyła to pożyje. Po rozwodzie dostała willę za milion.

Justyna Żyła to pożyje. Po rozwodzie dostała willę za milion.

Justyna Żyła na Instagramie pochwaliła się wystrojem swojego domu. Otrzymała go 3 lata temu po rozwodzie z Piotrem Żyłą.

Justyna przez prawie 12 lat była żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Z tego związku urodziła się dwójka dzieci – Karolina i Kuba. Małżeństwo jednak rozpadło się prawie 3 lata temu. Celebrytka napisała wtedy na swoim Instagramie, że mąż zostawił ją i dzieci.

Jak sama przyznaje, w małżeństwie brakowało jej pewności siebie, ale rozwód ją zahartował.

– „Każda matka, która ma dzieci i jest w trakcie albo po rozwodzie, zawsze znajduje jakiś powód, żeby wstać z łóżka. Ja nie byłam osobą, która ubierała piżamę i potrafiła leżeć i płakać całymi dniami. Ja zrobiłam w drugą stronę, zaczęłam działać. Nie wychodziłam z domu nieumalowana, nieuczesana, wszystko musiało być zrobione na tip-top” – mówiła portalowi Pomponik.pl.

Jak mówi, relacje z Piotrem są neutralne.

– „Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle” – powiedziała kiedyś portalowi Jastrząb Post.

Medialne zaczepki byłej żony wobec Piotra nie wskazują jednak, aby ich relacje były aż tak dobre. Ostatnio zarzucała mu odebranie samochodu, którym woziła dzieci do szkoły. Rekompensatą może być jednak luksusowa willa, którą otrzymała od męża po rozwodzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

W ogromnej posiadłości znajdują się m.in. wielki salon, kominek i taras z pięknym widokiem.

Oprócz tego Żyła może pochwalić się ogromną kuchnią, gdzie uwielbia przebywać, bo gotowanie to jej pasja. Często na Instagramie chwali się daniami, które przygotowuje.

Wartość domu w Wiśle, gdzie mieszka Justyna Żyła wraz z dziećmi to milion złotych. Wiele osób może jej tylko pozazdrościć. Ludzie złośliwie twierdzą, że chyba nie wyszła tak źle na tym rozwodzie…

Maryla Rodowicz odmówiła szczepienia na COVID-19. Wiemy dlaczego.

Źródło: Instagram, Pomponik, Jastrząb Post

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz