Home Kategorie Poruszające Pogrzeb 3-letniej Hani z Kłodzka. „Powiększyła grono aniołków…”

Pogrzeb 3-letniej Hani z Kłodzka. „Powiększyła grono aniołków…”

Pogrzeb 3-letniej Hani z Kłodzka. „Powiększyła grono aniołków…”

3-letnia Hania z Kłodzka nie żyje. Do jej śmierci doprowadzili ci, którzy mieli się nią opiekować. Pogrzeb dziecka odbył się 3 marca. To była mała, cicha uroczystość.

Ostatnie chwile malutkiej Hani były koszmarem. Jej matka i konkubent usłyszeli zarzut zabójstwa dziecka ze szczególnym okrucieństwem.

Do śmierci dziecka doszło w Kłodzku. Matka mówiła śledczym, że polewała dziewczynkę zimną wodą. To miała być kara za to, że dziecko zmoczyło się w łóżku. Kobieta wezwała pogotowie, bo dziewczynka zaczęła wymiotować, słabnąć i tracić przytomność. Hania zmarła 20 lutego w szpitalu.

Prokuratura zleciła sekcję zwłok. Dziecko miało obrażenia wielonarządowe. Na polecenie prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, Lucynie K. i jej partnerowi Łukaszowi B., postawiono zarzut zabójstwa dziecka ze szczególnym okrucieństwem.

Na pogrzebie 3-letniej Hani nie było tłumów. Dziewczynka została pochowana na cmentarzu w Krosnowicach. Rodzina nie chciała, aby na pogrzeb przybyło wiele osób.

Jak widać na zdjęciach z cmentarza, które opublikował portal 24klodzko.pl, mała Hania spoczęła w niewielkim, białym grobie ozdobionym modlącym się aniołkiem. Bliscy położyli na nim dwa wieńce z kwiatami i kilka zniczy. Zostawili też zabawki. Pod datą śmierci widnieje napis „Powiększyła grono aniołków”.

Jak informuje portal, prokuratura sprawdza sposób w jaki nad rodziną sprawowano nadzór kuratora sądowego i opieki społecznej. Matka dziecka i jej konkubent zostali aresztowani. Siostry tragicznie zmarłej Hani trafiły do rodziny zastępczej.

Matka podejrzanego o zabójstwo małej Hani przerywa milczenie. Szokujące słowa.

Źródło: 24klodzko.pl

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz