Home Kategorie Życie Rzucił się na syna z nożem, bo ten… wziął na talerz za dużo jedzenia. 19-latek jest w ciężkim stanie.
5.19K

Rzucił się na syna z nożem, bo ten… wziął na talerz za dużo jedzenia. 19-latek jest w ciężkim stanie.

Rzucił się na syna z nożem, bo ten… wziął na talerz za dużo jedzenia. 19-latek jest w ciężkim stanie.

Rodzinna awantura zakończyła się tragedią. 19-latek z Mykanowa w ciężkim stanie trafił do szpitala w Częstochowie. Młody mężczyzna został poważnie raniony w brzuch przez ojca. Do kłótni doprowadził… obiad.

25 lutego w Mykanowie pod Częstochową wybuchła domowa awantura. W jej trakcie 19-letni mężczyzna został poważnie raniony w brzuch.

Początkowo 53-latek utrzymywał, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. W trakcie obiadu miał wypaść mu z ręki nóż, który odbił się od tacki i wbił się synowi w brzuch – informuje TVN24. Tę wersję potwierdzała jego żona i młodszy, 17-letni syn. Prawda jednak okazała się zupełnie inna.

– „Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że podczas wspólnego spożywania posiłku doszło do sprzeczki pomiędzy ojcem i jego 19-letnim synem. 53-latek stracił panowanie nad sobą i rzucił nożem w syna. Ostrze wbiło mu się w brzuch i stanowiło bezpośrednie zagrożenie dla jego życia” – przekazała Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

19-latek jest w ciężkim stanie. Przebywa w śpiączce.

Jak wyjaśnia w rozmowie z TVN24 prokurator Tomasz Ozimek, kłótnia przy stole wybuchła z błahego powodu.

– „Poszło o to, że syn – zdaniem ojca – nabrał sobie na talerz za dużo jedzenia, więcej niż powinien. Materiał dowodowy wskazuje, że w trakcie awantury ojciec rzucił nożem w syna, zrobił to celowo” – zaznaczył rzecznik.

W tej rodzinie wcześniej nie dochodziło do policyjnych interwencji. Nie stwierdzono też przemocy domowej. Jak podkreśla Ozimek, podłożem awantury był alkohol.

53-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa syna. Zatrzymany nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocie.

Matka podejrzanego o zabójstwo małej Hani przerywa milczenie. Szokujące słowa.

Źródło: TVN24

Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
99,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz