Home Wideo Brutalna interwencja straży miejskiej. Prysnęli mu w oczy gazem bo nie miał maseczki.

Brutalna interwencja straży miejskiej. Prysnęli mu w oczy gazem bo nie miał maseczki.

Brutalna interwencja straży miejskiej. Prysnęli mu w oczy gazem bo nie miał maseczki.

Do internetu wyciekło szokujące nagranie z brutalnej interwencji straży miejskiej w Ełku. Widać na nim, jak mundurowi dociskają kolanami do ziemi jakiegoś mężczyznę i siadają na nim.

Wcześniej prysnęli mu w oczy gazem. Jak wynika z relacji autorki nagrania – wszystko tylko dlatego, że nie miał maseczki. Zbadanie tej bulwersującej sprawy zapowiedział już prezydent Ełku.

Wszystko wydarzyło się na ul. Elizy Orzeszkowej w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna, który szedł ulicą bez maseczki, został zatrzymany przez strażników miejskich. Na pouczeniu się jednak nie skończyło. Mundurowi z niewiadomych przyczyn prysnęli mu w twarz gazem pieprzowym i powalili go na ziemię.

– “Gazem po oczach człowieka, bo maseczki nie założył” – słychać komentarz kobiety, która sfilmowała moment brutalnej interwencji. Na opublikowanym w sieci nagraniu widać też, jak strażnicy siadają na powalonym na chodnik mężczyźnie i dociskają mu kolanem głowę do ziemi. W końcu zakładają mu też kajdanki.

Nagranie wywołało oburzenie mieszkańców Ełku.

– “Ręce opadają. Bezkarnie się czują. Zdeptali, zagazowali człowieka w biały dzień za maseczkę? W głowie się nie mieści. Mają zły dzień, zły humor (…) tak traktują obywatela. Żal” – pisze jedna z komentujących.

– “Ełk może czuć się bezpiecznie. Dwóch Strażaków Miejskich bohatersko powstrzymało bandytę, który prawdopodobnie chodził już od tygodni i frywolnie zarażał mieszkańców Ełku. Żyjemy w abstrakcyjnej rzeczywistości” – dorzuca inny. No cóż, straż miejska o nas dba.

Koronawirus raport 05.03.2021. Trzecia fala wciąż w natarciu.

Źródło: elk.pl

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
16 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz