Home Kategorie Poruszające Katował swoją córkę. Przerażona dwunastolatka uciekła na ulicę.

Katował swoją córkę. Przerażona dwunastolatka uciekła na ulicę.

Katował swoją córkę. Przerażona dwunastolatka uciekła na ulicę.

Dramatyczne wydarzenie w Sosnowcu. Pijany, 35-letni ojciec znęcał się nad córką i żoną. Dziewczynce udało się uciec i natychmiast powiadomiono odpowiednie służby.

Jak donosi TVN24, do awantury doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu (woj. śląskie). Wszczął ją pijany 35-latek, gdy akurat jego żona była w pracy. Według relacji policji, mężczyzna najpierw kopnął psa i wyrzucił go z domu, a później agresję skierował na 12-letnią córkę:

– “Wyciągnął ją z łóżka, a następnie zaczął bić i dusić. Przerażona dziewczynka, której w pewnej chwili udało się wyrwać swemu oprawcy, uciekła na ulicę” – stwierdzono.

Dziewczynka zadzwoniła do matki i poinformowała ją o całym zajściu. Kobieta bezzwłocznie zawiadomiła policję.

– “Kiedy policjanci pouczyli kobietę, jakie przysługują jej prawa i jakie są możliwości ochrony przed sprawcą znęcania, ofiara zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, jaki jest udziałem jej rodziny już od 2018 roku. Okazało się, że od blisko 3 lat jej mąż znęcał się zarówno nad nią, jak i nad jej córką” – poinformowała rzeczniczka policji w Sosnowcu, Sonia Kepper.

35-latek został obezwładniony i zatrzymany przez policję. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną, córką i psem.

Ponadto prokurator wydał mężczyźnie nakaz natychmiastowego opuszczenia zajmowanego wspólnie z ofiarami mieszkania oraz zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonych. Grozi mu osiem lat więzienia. Nie milkną jeszcze echa zabójstwa Hani, więc takie reakcje nie dziwią.

Brutalny atak na plebanii. Proboszcz w ciężkim stanie. Lekarze walczą o jego życie.

Źródło: Policja Śląska

Masaż do wyboru
Masaż do wyboru
79,00 zł
160,00 zł
16 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 79 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron – 2 lokalizacje (do -54%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz