Home Kategorie Ludzie Kolejne wesele? Daniel Martyniuk znów wejdzie w związek?
5.58K

Kolejne wesele? Daniel Martyniuk znów wejdzie w związek?

Kolejne wesele? Daniel Martyniuk znów wejdzie w związek?

Daniel Martyniuk w ostatnim czasie bardzo często zwraca na siebie uwagę opinii publicznej. W przeszłości między innymi był w areszcie, kilka razy stanął przed sądem oraz zdążył się ożenić.

Kilka dni temu matka Daniela Martyniuka, Danuta zaczęła opowiadać publicznie o związkach swojego syna z różnymi dziewczynami, licząc jednocześnie, że syn w końcu się ustatkuje. W ostatnich latach było o to jednak bardzo trudno i często słyszeliśmy o różnych podbojach w wykonaniu Daniela.

Syn Zenka Martyniuka w ubiegłym roku rozwiódł się z żoną Eweliną oraz publicznie prał brudy i walczył o swoją 2-letnią córkę Laurę. Oprócz tego Daniel obsmarował w mediach społecznościowych swoją byłą dziewczynę, Faustynę. Mimo to nadal często widzi się ich razem.

Faustyna naciska, że nie chce być „na doczepkę”. Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub. Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie przewidzieć, co zrobi. Nie chcą nawet komentować tego co robi ich syn.

Syn znanego discopolowca postanowił jednak zadbać ostatnio o swój medialny wizerunek, bo prawdopodobnie zależy mu na prawdziwej internetowej karierze. Żeby mieć zasięgi w internecie i zostać “profesjonalnym” influencerem trzeba przecież cieszyć się dobrą sławą. No cóż, Daniel Martyniuk to spory problem.

Daniel prezentował swoim obserwatorom, jak używa wyciskarki do zrobienia soku z selera. Reklamodawcy mają obecnie szereg influencerów do wyboru, dlatego właśnie po to, żeby przyspieszyć nieco swoją karierę, młody Martyniuk prawdopodobnie zasięgnął porady ekspertki. Życzymy mu powodzenia na dalszej drodze życia.

Znali go wszyscy Polacy. Jednak gdy zmarł, został pochowany w kwaterze dla bezdomnych.

Źródło: Super Express

 

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
16 dni
do końca oferty!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 200 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz