Home Kategorie Ludzie Filip Chajzer okradziony! Zostawił w samochodzie ważną dla niego rzecz. Ma nietypową propozycję dla złodzieja.

Filip Chajzer okradziony! Zostawił w samochodzie ważną dla niego rzecz. Ma nietypową propozycję dla złodzieja.

Filip Chajzer okradziony! Zostawił w samochodzie ważną dla niego rzecz. Ma nietypową propozycję dla złodzieja.

Filip Chajzer został okradziony. O tym, co go spotkało opowiedział swoim fanom na Instagramie. Celebryta poinformował, że jego przyjacielowi skradziono samochód, a on został pozbawiony deski snowboardowej, która była w środku.

Filip Chajzer i Maciej Kawecki prowadzą kanał na YouTube „W Głowie Się Nie Mieści”. Razem stworzyli program, gdzie pokazują dokonania małych polskich przedsiębiorców technologicznych.

W ostatnim odcinku skupili się na technologii, która jest przydatna szczególnie narciarzom i snowboardzistom.

– „W tym odcinku pokażemy magiczną technologię Sonte, która pozwala sterować szybami. Dzięki polskiej, innowacyjnej technologii przezroczysta szyba w mgnieniu oka może stać się matowa, zapewniając pełne poszanowanie naszej intymności. Prywatność na żądanie. W odcinku udaliśmy się też do Szwajcarii, by sprawdzić, jak dzięki technologii mieszkańcom tego kraju udaje się funkcjonować prawnie normalnie, mimo pandemii COVID19” – czytamy w opisie.

Nowy odcinek trafił na YouTube, ale okazuje się, że okupiony jest on niemałą stratą. Chajzer poinformował na Instagramie, że został okradziony. Okazało się, że Maciejowi Kaweckiemu ukradziono auto. W środku była deska snowboradowa należąca do Filipa.

– „Piękną miałem deskę… A wiązania jakie świetne. Dziś zmieniła właściciela. Razem z autem pana doktora Macieja Kaweckiego, z którym nagrywaliśmy ten odcinek na naszego YouTube. LINK W BIO” – napisał Chajzer, reklamując przy okazji nowy odcinek programu.

Dalej zwrócił się do złodzieja z nietypową propozycją.

– „Drogi złodzieju – gdybyś był tak miły i oddał mi deskę (auto już pewnie pokroiłeś) to będę wdzięczny. W zamian proponuję naukę snowboardu od podstaw, jak już wyjdziesz z pierdla. No i zapraszam do oglądania, bo musicie wiedzieć, że była (i nadal jest) doskonała. PS Na auto z deską ktoś miał ochotę na… Ochocie. Warszawskiej Ochocie” – napisał.

Kolejne wesele? Daniel Martyniuk znów wejdzie w związek?

Źródło: Instagram, Youtube

Pojedynek aut: przejazd po torze
Pojedynek aut: przejazd po torze
299,00 zł
329,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Pakiet Super Mix - jazda 2 sportowymi autami po torze od 279 zł z Super-Cars.pl wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz