Home Kategorie Ludzie PILNE! Szczepienie Jarosława Kaczyńskiego odwołane. Co ze zdrowiem prezesa PiS?

PILNE! Szczepienie Jarosława Kaczyńskiego odwołane. Co ze zdrowiem prezesa PiS?

PILNE! Szczepienie Jarosława Kaczyńskiego odwołane. Co ze zdrowiem prezesa PiS?

Jak nieoficjalnie ustalił Super Express Jarosław Kaczyński miał już wyznaczony termin szczepienia, ale w ostatniej chwili zostało ono odwołane. Jaki jest powód?

72-letni Jarosław Kaczyński mógł rejestrować się na szczepienie już 22 stycznia, a od 25 stycznia rozpoczęły się szczepienia osób po 70 roku życia. W tej samej grupie, co Kaczyński jest chociażby Lech Wałęsa, który zaszczepił się na koronawirusa już na początku lutego. Jak ustalił Super Express, prezes PiS miał już wyznaczony termin, ale w ostatniej chwili odwołano wizytę.

– „Przesunęło się coś, ale prezes się zaszczepi. Jarosław chodzi w maseczce, przestrzega obostrzeń, choć prawdę mówiąc on wagi nie przywiązuje do takich przyziemnych spraw, on ciągle myśli o polityce, o Polsce. Przecież już dawno miał mieć także operację wszczepienia endoprotezy w drugiej nodze i do tej pory ona się nie odbyła” – zdradził dziennikarzom ważny polityk PiS.

Tymczasem politycy z obozu władzy obawiają się o Jarosława Kaczyńskiego i apelują, aby się zaszczepił.

– „Osobiście chciałbym, żeby prezes Jarosław Kaczyński skorzystał ze szczepionki, bo ma takie formalnoprawne możliwości, one przecież istnieją” – powiedział w rozmowie z Super Expressem europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

– „Boimy się o prezesa, ma już 72 lata i powinien się zaszczepić, bo jest narażany codziennie na kontakt z innymi” – skwitował inny ważny polityk PiS.

Możemy zapomnieć o rodzinnej Wielkanocy. Minister nie pozostawia złudzeń. Rząd zamyka Pomorskie.

Źródło: se.pl

eKurs: profesjonalny coaching
eKurs: profesjonalny coaching
69,00 zł
229,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: profesjonalny coaching z certyfikatem MEN za 69 zł i Neurocoaching z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz