Home Kategorie Ludzie Edyta Pazura nago w wannie. Żona Cezarego Pazury pokazała jak kąpie się z dziećmi.
6.62K

Edyta Pazura nago w wannie. Żona Cezarego Pazury pokazała jak kąpie się z dziećmi.

Edyta Pazura bardzo często otwarcie opowiada o swoim życiu prywatnym w wywiadach, a w mediach społecznościowych chętnie odsłania kulisy swojej codzienności.

Edyta Pazura w ostatnich miesiącach bardzo się odsłoniła przed opinią publiczną, a żaden osobisty wątek nie był dla niej tematem tabu, którym nie mogłaby się podzielić z fanami. Żona i menadżerka Cezarego Pazury minionej jesieni wyznała w nagraniu na swoim kanale w serwisie YouTube, że zmagała się z depresją:

– “Wiem, że osoby z depresją potrafią świetnie udawać. Kiedy miała przyjechać moja mama, ubierałam najlepsze ciuchy, kręciłam włosy na wałki i robiłam smokey eye (…) Byłam smutna, przygnębiona, wszystko doprowadzało mnie do płaczu – film, bajka. Odczuwałam brak koncentracji, który był dla mnie bardzo uciążliwy. Po cichu, po cichu się do mnie wkradała” – stwierdziła.

Edyta Pazura w jednym z ostatnich wywiadów wyznała nawet, że jest w stanie w pełni poświęcić się dla miłości do starszego o prawie trzy dekady mężczyzny, którym być może kiedyś będzie musiała się opiekować:

– “Liczę się z tym, że może tak być, że za parę lat, kiedy skończę opiekować się dziećmi, będę się opiekować mężem, jestem na to gotowa” – mówiła.

Edyta Pazura zdecydowanie należy do grona otwartych gwiazd, które chętnie pokazują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Żona Cezarego Pazury uwielbia uwieczniać na zdjęciach ważne chwile z życia swojej rodziny, aby później je publikować w sieci.

Kilka tygodni temu Edyta Pazura pokazała na swoim Instagramie, jak korzysta z kąpieli w wannie, a na twarzy ma “makijaż” zaaplikowany przez najmłodszą córkę:

– “W końcu ktoś porządnie zadbał o mój wizerunek…#RitaRządzi” –

Cezary i Edyta Pazurowie mają trójkę dzieci: Amelię (ur. 2009), Antoniego Józefa (ur. 2012) i Ritę (ur. 2018). Żona słynnego aktora poszła ostatnio o krok dalej w pokazywaniu swojego życia codziennego i zaprezentowała, jak kąpie się w wannie z Ritą, podczas gdy pozostałe dzieciaki wesoło krzątają się po łazience. W opisie pod zdjęciem Pazura dała wyraźnie do zrozumienia, że czasem chciałaby choć przez chwilę zaznać świętego spokoju:

Kąpiel relaksacyjna… Zasłużona #niebędęprzeklinać #popracy #wiecejwasmatkaniemiała

Jej ból potrafi zrozumieć Monika Mrozowska, która niedawno urodziła czwarte dziecko. Aktorka napisała w komentarzu:

– “Ja chociaż pod prysznicem mogę pobyć sama” –

Jak wam się podoba nowy wpis Edyty Pazury? Czy wiedzieliście, że celebrytka ujawniła ostatnio w felietonie, że eksperci od marketingu proponowali jej radykalną zmianę wizerunkową. Będzie bardziej popularna?

Ile wynosi emerytura Gienka z “Rolnicy Podlasie”. Pracował przez 42 lata.

Źródło: Fakt, Instagram

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz