Home Kategorie Ludzie SZOK! Magda Mołek nie ochrzciła swoich synów. Wyznała dlaczego.
5.62K

SZOK! Magda Mołek nie ochrzciła swoich synów. Wyznała dlaczego.

SZOK! Magda Mołek nie ochrzciła swoich synów. Wyznała dlaczego.

Magda Mołek w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego nie ochrzciła swoich synów. Jak stwierdziła, chciała dać im wolną rękę w kwestii duchowości. Wyjaśniła dlaczego.

Choć prezenterka zniknęła ostatnio z polskiej telewizji, prowadzi teraz swój autorski program na Youtube „W moim stylu”.

Magda Mołek jest jedną z gwiazd, która zazwyczaj nie chwaliła się zbyt swoją religią. Jest to całkiem zrozumiałe – w dobie, kiedy popularne stało się chwalenie wiarą katolicką, dla wielu osób o nieco bardziej ateistycznych lub agnostycznych postawach nie było miejsca.

Swoich dwóch synów, Henryka i Stefana, nie wychowała według wiary katolickiej. Chłopcy nie zostali ochrzczeni. Podobne stanowisko ma jej mąż, Maciej Taborowski.

– “Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami” – powiedziała.

Magda Mołek opowiedziała również nieco szerzej o swoim życiu prywatnym, w tym emocjonalnym. Jak wyznała, w czasie, w którym pracowała w telewizji śniadaniowej, było jej niezwykle ciężko.

– “Musiałam zawsze być w stanie euforycznym, żeby wszystkim się ze mną świetnie wstawało. A przecież mogłam mieć doła, kolejną nieprzespaną noc za sobą, mogłam być chora i sfrustrowana. Ale nie chciałam nikomu sobą zawracać głowy” – mówiła.

Ostatnio zaczęła więcej o sobie mówić również w swoim programie. Powodem było to, że zauważyła zainteresowanie wśród polskich widzów, którzy identyfikują się z niektórymi jej problemami.

– “Zrobiłam duży krok w tej sprawie, u siebie na YouTubie często wspominam o swoich dzieciach, mężu, rodzinie. Kiedyś opowiedziałam w wywiadzie o trudach swojego macierzyństwa i poczułam, że dobrze zrobiłam, że takie doświadczenia łączą kobiety i są wzmacniające. Otworzyłam się wtedy, bo dostałam mnóstwo wiadomości, że inne kobiety mają lub czują to samo co ja. Dlatego pozwalam sobie częściej mówić o prywatności, ale zawsze w jakimś kontekście” – dodała.

Świadectwo Magdy Mołek jest jednym z wielu znaczących w polskim show-biznesie. Czy jej działania będą powielać również inni młodzi rodzice? O tym pewnie dowiemy się z czasem.

Rodzice koszmarnie znęcali się nad małą Antosią pod okiem MOPS. 3-latka jest w śpiączce. Nie daje oznak życia.

Źródło: Pudelek

eKurs: profesjonalny coaching
eKurs: profesjonalny coaching
69,00 zł
229,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: profesjonalny coaching z certyfikatem MEN za 69 zł i Neurocoaching z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz