Home Kategorie Ludzie Szok! Esmeralda Godlewska zmieniła się nie do poznania. Niezwykła metamorfoza.
4.24K

Szok! Esmeralda Godlewska zmieniła się nie do poznania. Niezwykła metamorfoza.

Szok! Esmeralda Godlewska zmieniła się nie do poznania. Niezwykła metamorfoza.

Monika „Esmeralda” Godlewska kilka lat temu zachwycała swoim wyglądem. Jednak teraz przeszła ogromną metamorfozę i sporo przybrała na wadze.

Godlewska jeszcze niedawno zachwycała swoją figurą. Można było nawet stwierdzić, że była prawdziwą seksbombą, do której wzdychał niejeden facet. Plotkowało się nawet o jej romansie z Marcinem Najmanem.

Ostatnio jednak celebrytka przeszła ogromną metamorfozę. Przybyło jej sporo kilogramów. Fani byli w szoku, gdy zobaczyli ją w nowej odsłonie.

Od czasu pogłosek o romansie z Najmanem o Godlewskiej zrobiło się cicho. Była to jednak cisza przed burzą. Esmeralda znowu stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Weźmie bowiem udział w walce wieczoru gali Punch Down 3.

Esmeralda zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda. O to, że przytyła całkiem sporo obwinia depresję i leki, które przyjmowała.

– “Nie będę ukrywała, że przechodziłam przez depresję i leki, które brałam, bardzo wpłynęły na mój apetyt. Gdy spojrzałam na siebie z drugiej strony, jako widz, na to, jak ja wyglądam, powiedziałam, że tak nie będzie”– oznajmiła fanom.

Godlewska wzięła się też ostro za treningi. Podobno zrzuciła aż 5 kilogramów w 13 dni. Ma w planach zrzucić kolejne 8, a do lata chce wrócić do wagi 55 kg.

– “Jestem z siebie bardzo dumna, codziennie robię większe kroki. Nie liczę kalorii, jem dużo warzyw, piję soki z cateringu, piję bardzo dużo wody, ale jeszcze mam problem, żeby odstawić zupełnie energetyki.”

Kibicujecie Esmeraldzie?

Agustin Egurrola po raz drugi został ojcem. Zdradził imię i płeć dziecka.

Źródło: YouTube

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz