Home Kategorie Ludzie „Zabiję ku*wę!”. Szokujące słowa Justyny Żyły wobec Piotra i jego partnerki.
17.85K

„Zabiję ku*wę!”. Szokujące słowa Justyny Żyły wobec Piotra i jego partnerki.

„Zabiję ku*wę!”. Szokujące słowa Justyny Żyły wobec Piotra i jego partnerki.

Media donoszą, że Justyna Żyła i Marcelina Ziętek spotkały się przed sądem. Piotr Żyła był świadkiem szokujących scen, gdy jego była żona w szale zaatakowała jego obecną dziewczynę.

– „Zabiję ku*wę. Nie będzie sz*ata moich dzieci dotykała” – to dopiero początek bluzgów i obelg, jakie poleciały w stronę skoczka i jego nowej partnerki.

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się jakiś czas temu i prali swoje brudy na oczach całego kraju. Mimo iż skoczek jest już w nowym związku, a od rozwodu minęło sporo czasu, jego była żona nie odpuszcza. Niedawno Piotr opublikował SMS-y od Justyny, których treść jest szokująca.

– „Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k***ę. Nie będzie sz***ta moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s***ę! J***ny k***wiu, szm***u, robiłam wszystko, żeby dzieciom ta sytuacja jak najmniej się udzieliła” – pisała Justyna Żyła.

– „Poproszę o jeszcze jakieś groźby, żeby policji się nie nudziło” – odpisał jej Piotr Żyła.

Jak poinformowało Party, Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zgłosili na policji ataki byłej żony skoczka i groźby karalne przez nią wymierzone. W sprawie odbył się już pierwszy proces.

Za słowa, które skierowała wobec byłego męża i jego partnerki Justynie Żyle grozi nawet dwa lata więzienia. Dziennikarze skontaktowali się z nią i po raz pierwszy, zwykle dość wylewna Justyna, nie miała nic do powiedzenia.

Mąż zostawił Barbarę Kurdej-Szatan samą z dwójką dzieci. “Teraz jest dość trudny dla mnie czas”.

Źródło: Party

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
94 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz