Home Kategorie Ludzie Niesamowita przemiana Krysi z „Rolnik szuka żony”. Zestawiła dwa zdjęcia. Szok!

Niesamowita przemiana Krysi z „Rolnik szuka żony”. Zestawiła dwa zdjęcia. Szok!

Krystyna Kamińska wzięła udział w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. W lutym 2020 wzięła ślub ze swoją partnerką. Teraz zdradziła, że udało się jej zrzucić 20 kilogramów. Efekty są piorunujące.

Kamińska w 2015 roku wzięła udział w programie „Rolnik szuka żony”. Walczyła tam o względy innego uczestnika, Roberta, a później widywana była u boku Kuby. Kilka lat później przyznała, że jest w związku z kobietą. W 2020 roku panie pobrały się w Edynburgu.

Przed ślubem Krystyna chwaliła się, że schudła 13 kilogramów, co już było spektakularną metamorfozą. Jednak Kamińska postanowiła postawić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i dalej walczyć o wymarzoną figurę. Na swoim Instagramie pokazała efekty zmiany. Zestawiła ze sobą dwa zdjęcia sprzed rzeźbienia sylwetki (gdy ważyła 80 kg) oraz po przemianie (gdy waży 60 kg). Metamorfoza robi wrażenie.

– „Kochani, zbliża się wiosna! Pomyślałam, że może komuś brakuje motywacji po tych ciężkich czasach spędzonych głównie w domu na kanapie. Nie publikowałam wcześniej swoich zdjęć w strojach kąpielowych, mając ok. 80 kg wagi przy 164 cm wzrostu, gdyż zwyczajnie nie miałam odwagi takiego stanu rzeczy zaakceptować” – napisała.

Gwiazda „Rolnik szuka żony” zdradziła, że od niemal 2 lat stosuje dietę ketogeniczną. Głównym jej założeniem jest zwiększenie podaży tłuszczów, przy ograniczeniu ilości węglowodanów. Dieta ta jednak ma tylu przeciwników, co zwolenników. Niektórzy mówią wręcz, że może być szkodliwa. Wiele osób podkreśla, że nie wolno stosować jej bez nadzoru lekarza lub dietetyka. Trzymanie się tych nietypowych zasad żywienia powinno się odbywać pod okiem eksperta.

– „Minęły prawie 2 lata, odkąd jestem w ketozie, z przerwami na święta, na sezony jagodowo-owocowe, ale wciąż mam te cudowne cząsteczki w sobie. Swój obecny stosunek do węglowodanów mogę śmiało mianować pogardą. Mam nadzieję, że już nigdy nie będzie mi „po drodze” z bułeczką czy pączkiem” – wyznała dumna z siebie Kamińska.

Na koniec celebrytka zmotywowała też inne panie, które walczą o wymarzony wygląd. Zasugerowała, że to może właśnie ten sposób odżywiania połączony z aktywnością fizyczną będzie odpowiedni.

– „Trzymam kciuki za wszystkich walczących o swoją wagę. I przypominam, że zawsze możecie okryć dla siebie świat ciekawego metabolizmu ketonów, spróbować zrozumieć własne ciało, przysłuchać się i rozpocząć współpracę na linii mózg-ciało-świadomość. Kto wie, może ketoza już niedługo odmieni również twoje życie?” – napisała.

“Wypie… za szklane drzwi z tym małym skur… z mutacją”. Szokujące słowa lekarza.

Źródło: Instagram

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz