Home Kategorie Poruszające Babcia i wnuczka mieszkały w tragicznych warunkach. Musiała interweniować ekipa Katarzyny Dowbor. Efekt zapiera dech.

Babcia i wnuczka mieszkały w tragicznych warunkach. Musiała interweniować ekipa Katarzyny Dowbor. Efekt zapiera dech.

W czwartek w programie Nasz Nowy Dom poznaliśmy historię pewnej rodziny z Łodzi.

W dzielnicy Bałuty, w połowie domu z czerwonej cegły, mieszkała pani Ania, która samotnie wychowuje wnuczkę Gabrysię. Córka pani Ani, matka Gabrysi, zmarła kilka miesięcy temu. Wcześniej zmarł też partner pani Ani. Kobieta została zupełnie sama z długami i najważniejszym celem w życiu – wychować wnuczkę.

Dom, w którym mieszkała rodzina był w opłakanym stanie. Używany był wyłącznie jeden pokój. W drugim dwie ściany pokryte były okropnym grzybem, spowodowanym przez brak rynien. Woda wsiąkała w ściany, jak w gąbkę.

Babcia i wnuczka musiały spać w jednym łóżku. Ogrzewanie zapewniał stary piec w piwnicy. Pani Ania nosiła węgiel i wdychała pył, który niszczył jej zdrowie. Sytuacja rodziny była tragiczna i nie było szans na poprawę.

Odwiedziła ich Katarzyna Dowbor, aby sprawdzić, jak mieszkają. Później do akcji wkroczyli architekci i niezawodna ekipa programu Nasz Nowy Dom. Ta przemiana robi ogromne wrażenie.

Edyta Górniak całkowicie odleciała. Czy kosmici naprawdę istnieją? Artystka zna odpowiedź…

Zabiegi laserowe PREMIUM
Zabiegi laserowe PREMIUM
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrana kuracja laserowa: redukcja blizn, fotoodmładzanie i więcej od 49 zł w Golden Beauty & SPA – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz