Home Kategorie Poruszające Ile dzieci musi umrzeć, żeby Duda w końcu zareagował? Rodzice biorą sprawy w swoje ręce.

Ile dzieci musi umrzeć, żeby Duda w końcu zareagował? Rodzice biorą sprawy w swoje ręce.

Ile dzieci musi umrzeć, żeby Duda w końcu zareagował? Rodzice biorą sprawy w swoje ręce.

Przynajmniej raz w tygodniu słyszy się o tragicznej śmierci lub wypadku małego dziecka w Polsce. Często przyczyną jest świadome maltretowanie, chociaż powody mogą też być inne.

Ponad 600 dni temu w Kancelarii Prezydenta pojawiła się petycja, która wskazywała rozwiązanie w kwestiach śmiertelnych przypadków krzywdzenia dzieci. Nie zrobiono z tym nic konkretnego. Teraz napływają do Dudy listy. Obywatele chcą, żeby Andrzej Duda w końcu zareagował na ten probleme.

Skala problemu nienaturalnych śmierci dzieci w Polsce jest ogromna, dlatego tym bardziej wprowadzenie takiego rozwiązania jest konieczne. Mimo że ponad 600 dni temu 22 tys. obywateli podpisało petycję, nikt z Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy sprawą się nie zajął na tyle pilnie, by projekt ustawy trafił w końcu do Sejmu. Pokazuje to wyraźnie na to, jak Andrzejowi Dudzie zależy na dobru dzieci w Polsce.

– “Dzieci giną, często z rąk bliskich. Ile z nich musi jeszcze umrzeć? Nie możemy dłużej czekać! Domagam się realizacji petycji Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę z dnia 24 lipa 2019 roku, popartej podpisami tysięcy obywateli i wniesienia do Sejmu projektu ustawy wprowadzającej procedurę badania śmiertelnych przypadków krzywdzenia dzieci w Polsce” – czytamy w apelu FDDS. Rzeczywiście coś musi się zmienić w tej materii.

Koronawirus raport 24.03.2021. Doszliśmy do granicy krytycznej. Rekord został pobity.

Źródło: Facebook

Uber Eats: do 50 zł zniżki na pierwsze zamówienia
 Uber Eats: do 50 zł zniżki na pierwsze zamówienia
1,00 zł
30,00 zł
4 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wart nawet 50 zł na pierwsza zamówienia w Uber Eats i więcej – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz