Home Kategorie Ludzie Gwiazdy wyjeżdżają na szczepienia. W grę wchodzi również preparat AstryZeneki. “Po prostu zrobię sobie taką wycieczkę”

Gwiazdy wyjeżdżają na szczepienia. W grę wchodzi również preparat AstryZeneki. “Po prostu zrobię sobie taką wycieczkę”

Cała Polska mówi dziś o szczepionkach uodparniających na koronawirusa. W obawie przed zachorowaniem na COVID-19 ludzie podejmują decyzje, które wymagają od nich sporego wysiłku. Trudno się dziwić.

By nie czekać w długiej kolejce na zaszczepienie i przyspieszyć termin podania preparatu, wiele osób szuka placówek szczepiennych poza miejscem zamieszkania. Robią tak też znani Polacy. Michał Wiśniewski zabrał mamę na szczepienie do Białobrzegów, które są oddalone od stolicy o 75 kilometrów, a Artur Barciś wybiera się na szczepienie do wsi Żelazna Rządowa, oddalona od Warszawy o 140 km. Wszystko po to, żeby jak najszybciej dostać się na szczepienia.

Artur Barciś w listopadzie zachorował na COVID-19. Choroba mocno dała mu w kość. Dlatego teraz aktor nawet nie zastanawiał się kiedy dostał propozycję szczepienia w oddalonej o 140 km od Warszawy wsi. Skoro mógł się tak szybko zaszczepić, to czemu miałby z tej możliwości nie skorzystać, prawda? Michał Wiśniewski, którego mama Grażyna chciałaby szybko wrócić do normalności również nie zawahał się kiedy dostała propozycję zaszczepienia się w Białobrzegach – 75 km od Warszawy.

Michał Wiśniewski zabrał wczoraj swoją mamę – Grażynę Wiśniewską na szczepienie przeciwko koronawirusowi do oddalonych o 75 km od Warszawy Białobrzegów. Muzykowi tak jak jego rodzicielce bardzo zależy na powrocie do normalności, dlatego popierają szczepienia. Relacja z wyprawy Michała Wiśniewskiego i jego mamy, pojawiła się na Instagramie.

– “Dzisiaj jest piękny dzień. Postanowiłem zrobić relację, dlatego, że przyszedł ten moment, kiedy moja mama jest szczepiona. Jak wiecie, jestem absolutnym zwolennikiem szybkiego powrotu do normalności, więc zawiozłem mamę do Białobrzegów” – relacjonował gwiazdor. Grunt, że podróż dla niego i jego mamy była udana.

Okazuje się, że mama Wiśniewskiego przyjęła szczepionkę AstraZeneca. Mimo, że o tej szczepionce mówi się różne rzeczy, nawet to, że może być niebezpieczna dla zdrowia. Syn pytał ją podczas relacji, czy nie ma żadnych obaw z tym związanych.

– “Nie boję się, bo chce jak najszybciej wrócić do normalności” – odpowiedziała mu matka.

Na miejscu wszystko przebiegło bardzo miło i sprawnie. Pani Grażyna dosyć szybko dostała informację zwrotną odnośnie szczepienia po dokonanej w Internecie rejestracji.

– “Cała procedura wyglądała w ten sposób: była rejestracja przez stronę internetową, wysłano maila, że następnego dnia będzie telefon w sprawie szczepienia. Następnego dnia skierowano nas akurat do Białobrzegów na szczepienie. Zgodnie z tym jesteśmy w Białobrzegach, godz. 10:20, zgodnie z terminem. Jak się okazało, w punkt! Zero opóźnień, jest fantastycznie” – ekscytował się piosenkarz.

Strzelił żonie w głowę. Poszedł na stację benzynową, kupił piwo i powiedział coś przerażającego…

Źródło: Instagram

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz