Home Kategorie Ludzie Nowe informacje o walce Andrzeja Piasecznego z COVID-19. “Duże dawki tlenu”.

Nowe informacje o walce Andrzeja Piasecznego z COVID-19. “Duże dawki tlenu”.

Nowe informacje o walce Andrzeja Piasecznego z COVID-19. “Duże dawki tlenu”.

Andrzej Piaseczny nadal przebywa w szpitalu, walcząc z koronawirusem. Lekarz opiekujący się wokalistą zdradził, w jakim jest stanie i jak przebiega leczenie.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, doskonale znany fanom zarówno jako świetny wykonawca, jak i osobowość sceniczna. Ciężko wymienić wszystkie hity, jakie stworzył “Piasek”, karierę rozpoczynał jako wokalista grupy Mafia, ale doskonale poradził sobie także solo. Utwory takie jak “Imię deszczu”, “Prawie do nieba” czy “Śniadanie do łóżka” to polskie hity, a Andrzej jest gwiazdą uwielbianą przez wszystkich Polaków.

Niestety, Andrzej Piaseczny dołączył do grona osób walczących z zarażeniem koronawirusem. Wokalista trafił do szpitala i pozostaje pod opieką lekarzy. Niemałe zamieszanie wywołał agresywny komentarz Violi Kołakowskiej, która jest jedną z głównych koronasceptyczek w Polsce i twierdzi, że Andrzej Piaseczny po prostu symuluje. To wyjątkowo ostry i przykry komentarz.

Lekarz zajmujący się Andrzejem Piasecznym jednoznacznie skomentował informacje o rzekomym symulowaniu choroby, sugerowała to przede wszystkim Viola Kołakowska.

– “Jeśli chodzi o takie komentarze sugerujące, że on udaje chorobę, to mogę powiedzieć tylko tyle doczekaliśmy się szczepionki na koronawirusa, ale na głupotę jeszcze nie. Myślę, że wszystko będzie dobrze z Andrzejem Piasecznym. Robimy wszystko, co w naszej mocy, podobnie jak z innymi pacjentami, by jak najszybciej mogli wrócić do swoich domów” – ocenił.

Doktor Marek Posobkiewicz zdradził także, jak leczony jest wokalista.

– “Andrzej Piaseczny jest leczony między innymi tlenoterapią wysokoprzepływową. W szczegóły leczenia pacjenta nie będę się wdawał, ale jeśli chodzi o standardowe leczenie zakażenia koronawirusem w sytuacji, kiedy dochodzi do zapalenia płuc, stosujemy antybiotyk, steryd, heparyna drobnocząsteczkowa i leki przeciwwirusowe oraz duże dawki tlenu, żeby zabezpieczyć dobrze utlenowanie krwi“- opisywał.

Koronawirus raport 25.03.2021. Rekord zakażeń został pobity o kilka tysięcy przypadków

Źródło: Radiozet

Letnie spa dla dwojga
Letnie spa dla dwojga
299,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Letnie spa dla dwojga od 329 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz