Home Kategorie Poruszające Bohaterska matka wskoczyła do siedemnastometrowej studni, żeby ratować swoje dziecko.

Bohaterska matka wskoczyła do siedemnastometrowej studni, żeby ratować swoje dziecko.

Bohaterska matka wskoczyła do siedemnastometrowej studni, żeby ratować swoje dziecko.

Pięciolatka wpadła do głębokiej na 17 metrów studni w miejscowości Letyczów na Ukrainie. Matka, niewiele myśląc, wskoczyła za córką. To niezwykły wręcz przykład bohaterstwa i poświęcenia.

Służby ratunkowe na Ukrainie w miejscowości Letyczów otrzymały nietypowe zgłoszenie o wypadku we wtorek wieczorem. Do głębokiej na 17 metrów (około 5 pięter) wpadła dziewczynka, a za nią wskoczyła jej mama.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce, zeszli w głąb studni, wykorzystując linę. Na szczęście w środku nie było wody. Na szczęście ani dziecko, ani jego bohaterska mama, nie odniosły większych obrażeń w wyniku upadku.

Ratownicy najpierw wyciągnęli dziewczynkę, a następnie pomogli wejść na górę jej matce. Z relacji ukraińskiego MSW wynika, że 5-latka miała złamaną nogę, a jej mamie nic się nie stało. Mimo to kobietę przewieziono do szpitala na badania. Ta historia jest naprawdę niezwykła.

Ze słów matki wynika, że studnia nie była zabezpieczona. Widząc, że dziewczynka wpadła do środka, kobieta rzuciła się dziecku na ratunek. Miejmy nadzieje, że teraz to się zmieni, żebyśmy uniknęli takich sytuacji.

 

Zakaz przemieszczania się i godzina policyjna? Horban: „dzisiaj możemy ogłosić kolejne restrykcje”.

Źródło: Facebook

Gokarty: nawet 30 min jazdy
Gokarty: nawet 30 min jazdy
36,99 zł
49,00 zł
108 dni
do końca oferty!
Emocjonująca jazda gokartem od 36,99 zł w Awix RacingArena w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz