Home Kategorie Ludzie Lech Wałęsa zareagował na wcześniejszą wpadkę z nagrania. “Kurde moja luba ma rację”.

Lech Wałęsa zareagował na wcześniejszą wpadkę z nagrania. “Kurde moja luba ma rację”.

Lech Wałęsa zareagował na wcześniejszą wpadkę z nagrania. “Kurde moja luba ma rację”.

Lech Wałęsa ostatnio zaliczył wpadkę podczas transmisji na żywo, którą przerwała jego żona Danuta. Zawstydzony szybko zakończył transmisję. Teraz jednak, postanowił odnieść się do zdarzenia.

Niedawno pisano w naTemat o wpadce Lecha Wałęsy podczas transmisji na żywo na Facebooku. Były prezydent starał się opowiedzieć, ze swojej perspektywy oraz swoim zdaniem, o różnych opiniach na temat obrad Okrągłego Stołu.

W pewnym momencie na nagraniu słychać było damski głos: “Rodziną się kurde zajmij”. Po tej wypowiedzi Wałęsa zakończył nagranie – według wielu osób głos ten należał do jego żony, Danuty Wałęsy. To rzeczywiście prawda, to był głos jego żony.

– “Jak niektórzy zauważyli, moja luba włączyła się do mojej dyskusji z wami i zauważyła, że więcej czasu winnym poświęcić swojej rodzinie i ona ma rację. Za mało czasu miałem, by więcej służyć rodzinie, dlatego wysłucham jej prośby czy żądania i trochę więcej czasu będę poświęcał rodzinie, wam trochę mniej” – pokajał się Wałęsa, w nagraniu, które nazwał “Kurde ma rację”.

Były prezydent powiedział również, że takie rozmowy jak w Magdalence nie byłyby jego zdaniem dzisiaj możliwe do przeprowadzenia.

– “Ja nie wyobrażam sobie rozmowy z Kaczyńskim, Macierewiczem i spółką, tego się nie da, to jest niemożliwe… Zastanawiam się, jak to możliwe, by niedawni wrogowie, przeciwnicy byli lepsi niż dawni przyjaciele. Jak można być bardziej perfidnym niż komuniści? Ja nie jestem w stanie tego zrozumieć. Pomyślę o tym, a wy mi pomóżcie” – stwierdził były prezydent.

Koronawirus raport 1.04.2021. Bijemy kolejne rekordy. Sytuacja staje się dramatyczna.

Źródło: natemat

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz