Home Kategorie Życie Kierowca autobusu zasłabł i staranował auto. Okazało się, że jest zakażony koronawirusem.
5.34K

Kierowca autobusu zasłabł i staranował auto. Okazało się, że jest zakażony koronawirusem.

Groźna sytuacja w Jeleniej Górze. W trakcie jazdy kierowca autobusu miejskiego nr 9 stracił przytomność i staranował samochód. Po przyjeździe na miejsce ratowników, okazało się, że mężczyzna ma koronawirusa.

Do tych dramatycznych scen doszło 31 marca wieczorem w Cieplicach, dzielnicy Jeleniej Góry. Jak informuje lokalna policja, 51-letni kierowca autobusu miejskiego stracił przytomność wjeżdżając na rondo na skrzyżowaniu ul. Rataja i Cieplickiej.

– „Zjechał z drogi i wjechał w zaparkowane pojazdy. W autobusie w chwili zdarzenia jechało 6 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do szpitala trafił kierujący autobusem” – informuje Edyta Bagrowska, rzeczniczka prasowa policji w Jeleniej Górze.

Przebieg zdarzenia relacjonuje Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Jeleniej Górze.

– „Kierowca mówił, że najpierw zrobiło mu się zimno, potem gorąco, a następnie stracił przytomność. Na monitoringu z wewnątrz autobusu widać jak kierowca zaczyna źle się czuć, uchyla okno, dostaje drgawek. Następnie traci przytomność, przejeżdża przez rondo i miażdży auto” – opowiedział TVN24 Rzońca.

Dodał, że kierowca autobusu od kilku dni skarżył się na złe samopoczucie. Twierdził jednak, że to nic poważnego i cały czas pracował. Wykonany po wypadku szybki test wykazał u niego zakażenie koronawirusem. Mężczyzna został odwieziony do domu i trafił na izolację.

Źródło: TVN24

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
89,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Walentynki: arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz