Home Kategorie Ludzie Internauci atakują chorego Krzysztofa Krawczyka. To, czego życzą mu ludzie jest przerażające…

Internauci atakują chorego Krzysztofa Krawczyka. To, czego życzą mu ludzie jest przerażające…

Internauci atakują chorego Krzysztofa Krawczyka. To, czego życzą mu ludzie jest przerażające…

Krzysztof Krawczyk od ponad tygodnia przebywa w szpitalu z powodu infekcji koronawirusem. Ciężko powiedzieć czy wróci do domu na święta. Powinniśmy mu współczuć.

Krzysztof Krawczyk został zaszczepiony przeciw COVID już jakiś czas temu. Szczepionka jednak nie uchroniła go od zachorowania na koronawirusa i w rezultacie trafił do szpitala. To smutne, że szczepionka nic nie dała. Jednakże, tak to czasem bywa.

Przypomnijmy, że odnieśli się do tego eksperci, wyjaśniając, na czym polega ten fenomen. Zdaniem prof. Roberta Flisaka, kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,

– “w zdecydowanej większości przypadków szczepionki chronią przed jawnym klinicznie zakażeniem” – stwierdził, ale dodał, że:

– “zawsze będzie jakiś odsetek osób, które mimo wszystko zachorują” -.

Choć artysta choruje łagodnie, to jednak cały czas zmaga się nie tylko z koronawirusem, ale także falą hejtu, jaka zalała go po ujawnieniu choroby. Niektórzy zarzucają mu promowanie pandemii, obrzucają go epitetami lub twierdzą, że jedyny powód dla którego robi to wszystko, to po prostu zdobycie rozgłosu. Czy mają racje? Kto wie.

– “Krzysiu kiedy Twoja kolej na szopkę? Wypadniesz z obiegu jak się nie pokłonisz kowidowi” -,

– “Ale oni mają z was polewkę taki sam aktor jak ten piasss*k” –

– “Coś mało groźna ta choroba skoro można pisać posty na Facebooku i uśmiechać się do kamery tak jak Piasek naprawdę zastanówcie się, czy naprawdę chcecie w tym brać udział” -,

– “Następny się sprzedał za srebrniki” -,

– “Wstrzyknęli panu COWID i truciznę, a nie szczepionkę. Do zobaczenia w tamtym innym, lepszym świecie” – piszą hejterzy.

– “Kochani, nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy, kiedy podaję takie wiadomości, uważają, że to pijar. Jeden zapytał, dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku, a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów “Rysunek na szkle”, “Parostatek”, “Jak minął dzień« czy “Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? Kiedy czytam te krytyczne uwagi, to sprawdzam, skąd pochodzą, i są to jednorazowo założone konta, żeby przyłożyć znanemu człowiekowi. Polska zawiść!” – stwierdził.

Pogrzeb Lecha Wałęsy. “Bali się mi o tym powiedzieć”. Były prezydent postawił warunek.

Źródło: RadioZet

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
29,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz