Home Kategorie Poruszające To złamało serce Jolanty Kwaśniewskiej. Śmierć przyszła nagle.

To złamało serce Jolanty Kwaśniewskiej. Śmierć przyszła nagle.

To złamało serce Jolanty Kwaśniewskiej. Śmierć przyszła nagle.

Krajowe media obiegły informacje o śmierci Izabelli Sierakowskiej. Smutne wiadomości o odejściu wieloletniej posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wpłynęły na Jolantę Kwaśniewską.

Śmierć Izabelli Sierakowskiej wstrząsnęła wieloma politykami lewicy. Swój żal z powodu odejścia posłanki SLD wyrazili również Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy, którzy pożegnali przyjaciółkę w wyjątkowo elegancki sposób.

Wiadomości o śmierci legendarnej posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej zasmuciły wiele osób, w tym czołowych polityków w kraju. Trudno się zresztą dziwić, była ona bardzo lubiana.

– “Dobrego i mądrego Człowieka, odważną bojowniczkę o prawa kobiet, posłankę wierną wartością lewicy, pracowitą, bezkompromisową, wrażliwą i pomocną ludziom. Wdzięczni jesteśmy za jej obecność, aktywność i życzliwość w wędrówce po polskich wyboistych drogach ostatnich dekad” – napisali w nekrologu Kwaśniewscy.

Izabella Sierakowska z poświęceniem walczyła o prawa kobiet, a przede wszystkim o liberalizację prawa aborcyjnego w Polsce. W sejmie pojawiała się w 1989 roku z ramienia PZPR i aż do 2005 roku była posłanką SLD. Była niezwykle aktywna w swojej pracy.

Posłanka Sierakowska była wiceprzewodniczącą klubu parlamentarnego SLD i zasiadała we władzach partii. Zajmowała również stanowisko przewodniczącej Komisji Obrony Narodowej i była członkiem komisji zdrowia. Słowem była bardzo ważna osobą. Co do tego nie ma wątpliwości. Szkoda, że tak cudowny człowiek zmarł.

Szok na Śląsku. 88-letni mężczyzna wjechał autem na cmentarz i uszkodził nagrobki.

Źródło: Goniec

Masaż klasyczny, ajurwedyjski
Masaż klasyczny, ajurwedyjski
59,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny, klasyczny, ajurwedyjski, bańką chińską i więcej od 49 zł w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz