Home Kategorie Niesamowite Która z tych pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% ludzi zauważa ten szczegół.

Która z tych pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% ludzi zauważa ten szczegół.

Żona tego mężczyzny to jedna z trzech kobiet. Wybór jednak nie jest tak oczywisty jak możecie sądzić. Jest jednak pewien szczegół, który pokazuje, która to z nich.

Żona bohatera tej internetowej zagadki znajduje się wśród przedstawionych kobiet. To jednak zagadka dla wyjątkowo błyskotliwych osób, które będą w stanie zwrócić uwagę na pewien, bardzo istotny szczegół, który udzieli odpowiedzi na zadane pytanie.

Żona naszego motocyklisty z pewnością jest jedną z kobiet przedstawionych na obrazku – na razie możemy zdradzić jedynie tyle, by nie zepsuć wam zabawy. Jeżeli chcecie poprawnie odpowiedzieć na to pytanie, to unikajcie szablonowego podejścia do tematu. Tyle możemy wam powiedzieć.

Bohater tej zagadki i jego żona mogą wyglądać bardzo podobnie – ale nie muszą. Z pewnością zwróciliście uwagę na kobietę w skórze, która trzyma kask. Pewnie sądzicie, że to ona, co? W sumie nie byłoby to takie głupie.

Można pomyśleć, że ani nieśmiała zielonooka dziewczyna nosząca fioletową marynarkę, ani blondynka w niebieskiej spódnicy nie wygląda jak żona motocyklisty. My jednak powiemy wam, że tylko 2% ludzi poprawnie odpowiedziało na tą zagadkę.

Odpowiedź jak widać kryła obrączka. Zauważyliście to?

Pogrzeb Lecha Wałęsy. “Bali się mi o tym powiedzieć”. Były prezydent postawił warunek.

Źródło: lelum

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
Oferta zakończona!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz