Home Kategorie Życie Ludzie mają dość. Tłumy w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie? Popatrzcie tylko, co działo się za granicą.
9.04K

Ludzie mają dość. Tłumy w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie? Popatrzcie tylko, co działo się za granicą.

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia z największych miast Polski, na których widzieliśmy ludzi korzystających z pierwszych cieplejszych dni w roku.

Mieszkańcy Poznania, Warszawy, Wrocławia czy Gdyni wyszli na ulicę, aby cieszyć się słońcem. Mimo iż szaleje pandemia koronawirusa, mało kto przejmował się maseczkami czy dystansem. Okazuje się, że Polska nie jest wyjątkiem.

Zmęczeni ciągłymi lockdownami Anglicy, Holendrzy czy Belgowie, korzystając z powolnego luzowania ograniczeń, ruszyli do parków i nad rzeki.

Na zdjęciach z tych krajów widzimy tłumy ludzi wypoczywających na świeżym powietrzu, zupełnie jakbyśmy nie byli w samym środku pandemii. Jest to niepokojące, biorąc pod uwagę to, że cała Europa znajduje się obecnie w szczycie trzeciej fali.

Tak 17 marca wyglądał Amsterdam. Była to impreza zamykająca kampanię wyborczą partii Forum na rzecz Demokracji.

W Belgii policja rozpraszała tłumy zbierające się w parku. W ruch poszły nawet armatki wodne. Tłumne zgromadzenie w brukselskim parku było primaaprilisowym żartem mieszkańców.

Tak wyglądała impreza w parku w Amsterdamie.

Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
59,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z zaświadczeniem MEN za 59 zł zamiast 249 zł z P&M Management Group

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz