Home Kategorie Ludzie Ivan Komarenko wściekły na pracowników warszawskiego lotniska. „Problemy się zaczęły już na Okęciu”.

Ivan Komarenko wściekły na pracowników warszawskiego lotniska. „Problemy się zaczęły już na Okęciu”.

Ivan Komarenko w ostatnim czasie jest na ustach wielu osób przez poglądy jakie głosi. Piosenkarz od początku sceptycznie podchodzi do pandemii, a w ostatnim czasie stał się nawet jedną z głównych twarzy antcovidowych manifestacji.

Tym razem Komarenko podzielił się z obserwatorami przebiegiem swojej podróży do Rosji. Napisał, że chciał odwiedzić mamę, która w ostatnim czasie chorowała na COVID-19 i potrzebuje jego wsparcia. Wokalista był zszokowany tym, co spotkało go na Okęciu. Opowiedział o tym na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ivan Komarenko (@ivankomarenko)

– “Lecę do rodziny, do Rosji! Niestety problemy się zaczęły już na Okęciu. Pani przy odprawie niechętnie chciała mnie wypuścić z Polski. Nie wystarczyła wiza ani pismo od lekarza z Rosji, że mama przechorowała covid i potrzebuje mojego wsparcia. Chociaż pismo po rosyjsku było przygotowane raczej dla pograniczników rosyjskich. Kobieta połączyła się z centralą. Głos w słuchawce wydawał polecenia. Musiałem okazać moje świadectwo urodzenia, kopię paszportu i akt ślubu mamy. Byłem uzbrojony po zęby w dokumenty, bo wiedziałem, że tak łatwo się teraz z Unii Europejskiej nie wyjedzie” – napisał Komarenko.

Dalej w swoim wpisie Komarenko poinformował, że pomimo początkowych trudności na lotnisku w Warszawie, dotarł do Rosji. Napisał, że na miejscu poproszono go jedynie o okazanie paszportu, dzięki czemu poczuł „powiew wolności”. Piosenkarz uważa, że szczegółowa kontrola na lotnisku w Polsce jest tematem dla dziennikarza śledczego. Zdaje się, że podejrzewa, iż ktoś celowo chciał mu utrudnić wylot.

– “Udało się. Kiedy wylądowałem w Moskwie, ku mojemu zdziwieniu rosyjski pogranicznik na lotnisku w Szeremietiewo poprosił tylko o paszport. Nawet nie zapytał mnie, po co przyleciałem. Natychmiast poczułem powiew wolności. To zdumiewające, jak łatwo wpuściły służby rosyjskie polskiego obywatela (od 2010 r. nie jestem obywatelem Rosji) a jak bardzo chciały zatrzymać mnie… no właśnie kto? Pracownicy POLSKIEGO lotniska i POLSKICH linii lotniczych. To temat dla jakiegoś dziennikarza śledczego” – napisał Komarenko.

Internauci atakują chorego Krzysztofa Krawczyka. To, czego życzą mu ludzie jest przerażające…

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok ze spadochronem w tandemie
719,99 zł
288 dni
do końca oferty!
Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 709,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz