Home Kategorie Poruszające Koszmar! Kierowca BMW zabił go na oczach przerażonych dzieci.

Koszmar! Kierowca BMW zabił go na oczach przerażonych dzieci.

Koszmar! Kierowca BMW zabił go na oczach przerażonych dzieci.

Na jednej z ulic Gortatowa (woj. wielkopolskie), rozegrała się niezwykle smutna historia. Jak wynika z relacji świadków, kierowca czarnego bmw miał przejechać małego psa, który stał na jezdni.

– “Drodzy mieszkańcy, dziś przed godziną 11 na ul. Błotnej młody chłopak czarnym BMW rozjechał maltańczyka. 3 osoby widziały, że zrobił to celowo. Jechał w stronę skrzynek, nawrócił i wjechał w psa stojącego na drodze. Chwile wcześniej uciekł nam z domu, dzieci za nim biegły oraz starsza osoba. Może ktoś kojarzy tego chłopaka lub ma monitoring przed domem? Zgłosiłam na policję celowe zabicie psa.” -czytamy we wpisie właścicielki psa, która zgłosiła sprawę na policję.

“Przyjęli to jako przestępstwo, podjechał do nas Pan który również to widział także świadkowie są. Mam nadzieje ze w końcu zaczną karać za takie zwyrodnialstwo” – relacjonuje w jednym z wpisów właścicielka psa. Informacje te potwierdzają lokalni policjanci, którzy prowadzą czynności w tej sprawie.

– “Sprawdzamy i zabezpieczamy monitoring w rejonie odejścia dróg, mamy pewne ślady i typujmy sprawcę, byłoby lepiej gdyby kierujący pojazdem sam zgłosił się na policję” – mówi w rozmowie z portalem swarzedki.pl komisarz Łukasz Witwicki, zastępca komendanta komisariatu w Swarzędzu. Mundurowi proszą też o kontakt ewentualnych świadków. Zwyrodnialec musi zostać ukarany.

Lockdown będzie przedłużony. Nieoficjalnie: rząd chce kontynuować obostrzenia po 9 kwietnia.

Źródło: Fakt

 

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz