Home Kategorie Ludzie Waldemar B. nie został aresztowany. Były senator PiS znęcał się nad psem, a mimo to jest na wolności.

Waldemar B. nie został aresztowany. Były senator PiS znęcał się nad psem, a mimo to jest na wolności.

Waldemar B. nie został aresztowany. Były senator PiS znęcał się nad psem, a mimo to jest na wolności.

Były senator PiS z Kaszub nie trafi jednak do aresztu za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. W nocy sąd zdecydował się odrzucić wniosek w owej sprawie.

Waldemar B. został oskarżony o znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Zdaniem śledczych mężczyzna przywiązał zwierzę do haka, a następnie ciągnął je za swoim samochodem. Były polityk PiS może za to otrzymać karę do 5 lat więzienia.

Zwierzę nie przeżyło, choć były senator początkowo twierdził, że nic mu się nie stało. Okazało się jednak, że pokazał policjantom innego psa, a ofiarę tego zdarzenia, po prostu zachował na swojej posesji.

Waldemar B. usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Choć wszystko jest nagrane na filmie, to senator nie przyznaje się do winy.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera auta jadącego za samochodem Waldemara B. Na filmie przesłanym policji przez jednego z kierowców, widać jak przywiązuje psa do samochodu i zaczyna go ciągnąć. To zwyrodnialec, a jego zachowanie było okrutne.

Lockdown będzie przedłużony. Nieoficjalnie: rząd chce kontynuować obostrzenia po 9 kwietnia.

Źródło: Fakt

eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
49,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pośrednik w obrocie nieruchomościami z zaświadczeniem MEN za 49 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz