Home Kategorie Niesamowite Kto stłukł wazon? Znajdź winowajcę i sprawdź co Twój wybór mówi o Tobie

Kto stłukł wazon? Znajdź winowajcę i sprawdź co Twój wybór mówi o Tobie

Kto stłukł wazon? Znajdź winowajcę i sprawdź co Twój wybór mówi o Tobie

Dzieciom bardzo często zdarza się coś zniszczyć. Jesteście w stanie powiedzieć, które z dzieci przedstawionych na obrazku dokonało tego czynu? To, które wybierzecie, dużo o was mówi jako o ludziach.

Przyjrzyj się obrazkowi i zastanów, które dziecko rozbiło wazon. Nie ma tutaj dobrych ani złych odpowiedzi. Ta zagadka ma na celu sprawdzić twoją osobowość. Jesteś gotów bądź gotowa?

Dziecko A

Twoim zdaniem wazon z kwiatami rozbił chłopiec w czerwonej bluzce, który pochylony w stronę podłogi przygląda się szkodzie. To świadczy o tym, że jesteś osobą niezwykle skrupulatną i dokładną, a jednocześnie ostrożną. Wyróżniasz się spostrzegawczością i ciężko jest cię oszukać. Widzisz szczegóły, które innym mogą umknąć.

Dziecko B

Sądzisz, że winowajczynią jest uśmiechnięta ruda dziewczynka z uniesioną do góry ręką? Jesteś osobą praktyczną i racjonalną. Twoje życie, bazuje w głównej mierze na logice. Świetnie również rozumiesz, że masz wady oraz słabości. To niewątpliwie bardzo dobra cecha. Rozumiesz też, że życie nie jest usłane różami.

Dziecko C

Uważasz, że rozbity wazon to sprawka chłopca, który trzyma obie ręce w kieszeniach? Cechuje ciebie więc to, że jesteś liderem oraz przywódcą, za którym podążają wszyscy. Świetnie radzisz sobie, zarządzając ludźmi. Potrafisz ich zrozumieć, zmotywować do działania.

Dziecko D

Za szkodę obwiniasz dziewczynkę, która chowa się za dorosłą kobietą? Jesteś osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Sam jednocześnie jesteś osobą, która bardzo łatwo ufa ludziom i jest niezwykle wrażliwa. Umiesz słuchać i lubisz pomagać innym. Jesteś wcieleniem dobra.

Dlaczego niektórzy przechodzą COVID-19 lekko, jak przeziębienie a inni umierają ? Ekspert wyjaśnia wszystkie czynniki. 

Źródło: Onet

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz