Home Kategorie Ludzie Z ostatniej chwili! Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Miał 74 lata.

Z ostatniej chwili! Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Miał 74 lata.

Z ostatniej chwili! Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Miał 74 lata.

Ogromnie smutna wiadomość obiegła właśnie Polskę. Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Legendarny artysta miał 74 lata. O jego śmierci poinformował na Facebooku menadżer. Doniesienia potwierdza też żona, Ewa.

Krzysztof Krawczyk niedawno trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Artysta opublikował w social mediach przejmujący wpis, w którym prosił o modlitwę. Napisał, że musi stoczyć kolejną walkę w swoim życiu. Jego żona oczekiwała wtedy na wyniki testu na COVID-19.

– „Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło” – napisał Krzysztof Krawczyk na Facebooku.

Krawczyk prosił fanów o uszanowanie prywatności i zapowiedział, że odezwie się, gdy tylko poczuje się lepiej… Niestety, sytuacja zakończyła się tragicznie.

Dwa dni temu Krawczyk w rozmowie z Super Expressem przekazał, że Wielkanoc spędzi w swoim domu wraz z żoną. Wszystko wskazywało na to, że czuje się dobrze.

– „Dziękuję Bogu, że żyję i święta będę mógł spędzić z żoną” – mówił w rozmowie z tabloidem.

O śmierci Krzysztofa Krawczyka poinformował jego menadżer, Andrzej Kosmala. W mediach społecznościowych pojawił się smutny wpis.

Krzysztof Krawczyk od dawna zmagał się z różnymi problemami zdrowotnymi. 1 lutego 2005 roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy prawego biodra, a w 2019 roku wszczepiono mu endoprotezę lewego biodra.

W październiku 2020 Krawczyk ze względów zdrowotnych oraz trwającej pandemii zawiesił swoją działalność publiczną.

23 marca artysta informował, że zakaził się koronawirusem i jest w szpitalu.

– “Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu” – pisał piosenkarz.

3 kwietnia informował jeszcze, że wypisano go ze szpitala i będzie mógł spędzić Wielkanoc w domu z żoną.

– “Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi” – pisał.

W rozmowie z Polsat News Andrzej Kosmala powiedział, że stan Krzysztofa Krawczyka pogorszył się w poniedziałek i trafił do szpitala z powodu chorób współtowarzyszących. Zmarł w godzinach popołudniowych.

Dlaczego niektórzy przechodzą COVID-19 lekko, jak przeziębienie a inni umierają ? Ekspert wyjaśnia wszystkie czynniki. 

Źródło: Facebook, Polsat News

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty (od 7,90zł) z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
69
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz