Home Kategorie Ludzie Śmierć Krzysztofa Krawczyka. Jego ostatnie słowa poruszają do łez.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka. Jego ostatnie słowa poruszają do łez.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka. Jego ostatnie słowa poruszają do łez.

Smutne wieści o śmierci wielkiego artysty przekazał jego menadżer Andrzej Kosmala. Potwierdziła je żona piosenkarza – Ewa Krawczyk. Ostatnie słowa, jakie Krzysztof Krawczyk skierował do swoich fanów łapią za serce.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka to ogromny szok zarówno dla branży muzycznej, jak i fanów muzyka. Piosenkarz miał 74 lata. Zaraz przed świętami, 23 marca, trafił do szpitala. Napisał wtedy na Facebooku, że zachorował na COVID-19 i ostrzegał, że przez jakiś czas nie będzie z nim kontaktu.

3 kwietnia poinformował wszystkich, że wyszedł ze szpitala i czuje się o wiele lepiej. Wszyscy mieli nadzieję, że najgorsze już za nim. Niestety, 5 kwietnia Andrzej Kosmala poinformował, że Krzysztof Krawczyk nie żyje.

Do ostatniego momentu piosenkarzowi zależało na kontakcie z fanami. Krawczyk często udzielał się na swoim Facebooku, a w ostatnim wpisie przed śmiercią polecił swój recital z 1994 roku, który miał być emitowany na antenie TVP. Ostatnie słowa Krawczyka skierowane do fanów możecie przeczytać poniżej:

Recital Krzysztofa Krawczyka z 1994 roku odbył się podczas XXXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Muzyk powrócił w tym czasie z emigracji, a lata poprzedzające występ spędził w USA.

Lekarz o śmierci Krzysztofa Krawczyka: „Niestety, takie sytuacje zdarzają się dosyć często”

Dieta Standard, Vege, Sport
Dieta Standard, Vege, Sport
203,00 zł
270,00 zł
Oferta zakończona!
Dieta Standard lub Vege z dostawą od 107 zł i więcej opcji z firmą Smakofit Catering Dietetyczny (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz