Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis rozzłościł internautów.
3.22K

Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis rozzłościł internautów.

Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis rozzłościł internautów.

Prezydent Polski dołączył od grona osób, które pożegnały w sieci zmarłego nagle Krzysztofa Krawczyka. Duda opublikował wpis, który wywołał oburzenie wśród wielu osób.

Andrzej Duda w kilku słowach postanowił pożegnać zmarłego Krzysztofa Krawczyka. 74-letni artysta stracił przytomność 5 kwietnia i pomimo szybkiego udzielenia pomocy, zmarł po kilku godzinach. Artystyczny świat żegna artystę, na którego piosenkach wychowały się pokolenia.

Również wielu polityków wspomina w sieci Krzysztofa Krawczyka. W kilku słowach postanowił pożegnać go też prezydent Andrzej Duda. Jego wpis jednak nie spodobał się wielu osobom, którzy zarzucają prezydentowi, że nawet w takim momencie dzieli Polaków. Część osób wskazuje, że prezydent nie rozumie kim dla młodego pokolenia był Krzysztof Krawczyk.

“O tych młodych to mógł sobie Pan darować”, “Młodzi nie lekceważą takiej muzyki, bo twórczość Krzysztofa Krawczyka jest im znana. Wszyscy dzisiaj żegnamy wielopokoleniową legendę” – odpisał Krzysztof Śmiszek.

W mocnych słowach wpis skomentowali prowadzący Vogule Poland:

– “Tak bardzo g***o wiesz o zjawisku, jakim pan Krzysztof był wśród młodych”

Pod tym wpisem ludzie komentują dalej, że “prezydent nie zna swoich obywateli”.

“Mówisz o tych młodych, którzy pobili rekord Guinnessa w jednoczesnym śpiewaniu “Chciałem być” Krawczyka w 2018 przed pochodem Juwenaliowym w Poznaniu? Czy o tych młodych, którzy w tym samym roku na koncercie Krawczyka na Juwenaliach pobili rekord frekwencji?” – głosi kolejny komentarz.

“Cóż jako młoda osoba czuje się urażona. Dlaczego? Po raz kolejny Pan Prezydent utwierdza w przekonaniu ze nie jest Prezydentem całego kraju. Szkoda tylko, że musi się to dziać w takich okolicznościach” – pisze inna osoba.

Są też komentarze twierdzące, że w słowach prezydenta Dudy nie ma nic niewłaściwego.

“My, “młodzi”, nie czujemy się urażeni, a jeśli ktoś się czuje, to znaczy, że faktycznie nie rozumie ogromu żałoby, doszukując się w niej pretekstów do oburzenia” – skomentował inny internauta.

Menadżer opisuje ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. „Z minuty na minutę było coraz gorzej”.

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz