Home Kategorie Życie Tragedia w Szaflarach. Znaleziono zwłoki dwóch braci.
2.59K

Tragedia w Szaflarach. Znaleziono zwłoki dwóch braci.

Tragedia w Szaflarach. Znaleziono zwłoki dwóch braci.

Rodzinna tragedia w miejscowości Szaflary pod Nowym Targiem (woj. małopolskie). Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn w wieku ok. 40 lat. Okazuje się, że byli oni braćmi.

Co było przyczyną śmierci mężczyzn? Sprawę badają policjanci pod nadzorem prokuratora. Sprawa na ten moment jest tajemnicza.  Jednak miejmy nadzieje, że uda się ją szybko rozwiązać.

Ciała dwóch mężczyzn znaleźli znajomi, którzy odwiedzili ich w środę 7 kwietnia w godzinach popołudniowych. Zaniepokoił ich fakt, że bracia od dłuższego czasu nie dawali znaku życia.

Do Szaflar wezwano policję, karetkę pogotowia i miejscowych strażaków. Kiedy przedstawiciele służb przyjechali na miejsce, na ratunek było za późno. Mężczyźni prawdopodobnie nie żyli już od dłuższego czasu. Doniesienia te potwierdza również policja.

– “Potwierdzam, że znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie ma przesłanek, które wskazywałyby, że do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie” – informuje Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Kiedy dowiemy się więcej o tej sprawie, przekażemy wam.

Koronawirus raport 08.04.2021. Rekord zgonów. Dobijamy do granicy tysiąca.

Źródło: Fakt

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz