Home Kategorie Jackowski przepowiada najbliższe miesiące w Polsce. “Umrze dużo starszych ludzi”.

Jackowski przepowiada najbliższe miesiące w Polsce. “Umrze dużo starszych ludzi”.

Jackowski przepowiada najbliższe miesiące w Polsce. “Umrze dużo starszych ludzi”.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi obserwatorami nową wizją. W programie “Wideoprezentacje” zdradził, co czeka Polaków w nadchodzących miesiącach. Będzie sporo zgonów.

Krzysztof Jackowski od dawna raczy swoich fanów rozmaitymi przepowiedniami na temat Polski. Choć duża część osób traktuje je z przymrużeniem oka, nie można przejść obok nich obojętnie. Wiele z nich bowiem się sprawdza.

Gdy panowie rozmawiali o polityce, u Jackowskiego dało się słyszeć głos dzwoneczka. Jasnowidz nie potrafił jednak zlokalizować źródła dźwięku. Podkreślił, że to nie jest pierwszy taki przypadek podczas transmisji na żywo. Jego zdaniem, w niedługim czasie w Polsce umrze bardzo dużo starszych osób.

– “W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno. […]” – podkreślił Jackowski.

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa zapowiedział też dymisję jednego z polityków. Doprowadzi to do upadku partii rządzącej.

– “Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. […] To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, ze inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. […] PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi – może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam” – podsumował Krzysztof Jackowski.

Dlaczego po szczepieniu przeciwko COVID-19 może dojść do zgonu?

Źródło: Radiozet

eKurs: instruktor jogi
eKurs: instruktor jogi
69,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Instruktor jogi za 69 zł w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz