Home Kategorie Ludzie Oto jak Krzysztof Krawczyk zaplanował swój pogrzeb. Miał tylko dwa życzenia. Z czym zostanie pochowany?

Oto jak Krzysztof Krawczyk zaplanował swój pogrzeb. Miał tylko dwa życzenia. Z czym zostanie pochowany?

Oto jak Krzysztof Krawczyk zaplanował swój pogrzeb. Miał tylko dwa życzenia. Z czym zostanie pochowany?

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia w archikatedrze łódzkiej. Uroczystość będzie miała charakter państwowy. Piosenkarz spocznie w swoich ukochanych Grotnikach pod Łodzią.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Kilka dni wcześniej szczęśliwy opuścił szpital, aby spędzić święta z rodziną. Gdy wracał do domu, czuł się dobre. Wielkanoc spędził tak, jak marzył, ze swoją żoną Ewą. Niestety, w poniedziałek zasłabł w domu, skąd zabrała go karetka. Zmarł tego samego dnia. Piosenkarz będzie pochowany niedaleko swojego domu we wsi Grotniki pod Łodzią. To tam był jego azyl i czuł się jak w raju. Odpoczywał, tworzył, a teraz spocznie w tym miejscu już na zawsze.

Krawczyk, jak przystało na gwiazdę, miał ostatnie życzenia odnośnie pogrzebu. Ryszard Kniat, szef muzyczny zespołu artysty potwierdził to w rozmowie z Faktem.

Do jego trumny zostanie włożony mikrofon, do którego śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio oraz czarne okulary, w których występował na scenie.

– „Ten mikrofon już pojechał do Łodzi i czeka na uroczystość pogrzebową” – powiedział Kniat.

Muzyka była w życiu Krawczyka obecna od zawsze. Nagrał ok. 100 płyt. Nawet w trakcie choroby w szpitalu mówił o nowych piosenkach, które ma w planach. Chciał wyzdrowieć i wrócić do nagrywania…

– „Kiedy rozmawialiśmy przez telefon, cały czas mówił o tym, że jak wyzdrowieje, to wraca do studia i nagrywa kolejne piosenki” – mówił przyjaciel i menadżer Krawczyka, Andrzej Kosmala.

Krawczyk pragnął też, aby podczas jego pogrzebu zagrała orkiestra dęta. Zgodnie z jego wolą muzyka będzie towarzyszyć mu do samego końca.

Ogromna tragedia. Zmarł nagle dzisiaj. Ogłoszono trzydniową żałobę.

Źródło: Fakt

Makijaż permamentny
Makijaż permamentny
99,00 zł
450,00 zł
108 dni
do końca oferty!
Makijaż permamentny powieki dolnej lub górnej za 99 zł i więcej w Studio Makijażu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz