Home Kategorie Życie Awantura o brak maseczki. 29-latka wpadła w szał. Trafiła do aresztu.
5.08K

Awantura o brak maseczki. 29-latka wpadła w szał. Trafiła do aresztu.

Jak może się skończyć nie założenie maseczki? Na własnej skórze przekonała się o tym kobieta z Kościerzyny. Trafiła do policyjnego aresztu i teraz będzie musiała się grubo tłumaczyć żeby go opuścić.

Do zdarzenia doszło 7 kwietnia na jednej z ulic Kościerzyny na Pomorzu. Było około 17:00. Policyjny patrol zwrócił uwagę na młodą kobietę, która spacerowała z odsłoniętym nosem i ustami. Funkcjonariusze zwrócili jej uwagę. Wtedy się zaczęło. 29-latka wpadła w szał. Zaczęła się awanturować i nie chciała podać danych osobowych. To jednak nie wszystko. Dalszy ciąg nastąpił w radiowozie, bo policjanci musieli przewieźć kobietę na komendę, aby ustalić jej personalia. To zdenerwowało ją jeszcze bardziej.

– „Policjanci przewieźli kobietę do budynku komendy, by zweryfikować dane osobowe. W trakcie transportu 29-latka znieważyła konwojujących ją policjantów” – informują policjanci z biura prasowego pomorskiej policji.

– „Funkcjonariusze ustalili dane kobiety. To 29-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Kobieta została zatrzymana, spędziła noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty znieważenia, niezasłaniania ust i nosa oraz niepodania danych osobowych.”

– „29-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności” – mówi kom. Michał Sienkiewicz z pomorskiej policji. – „Cały czas apelujemy o rozsądek, solidarność z chorymi i zdyscyplinowanie. Policjanci prowadzą wzmożone działania na ulicach dla naszego wspólnego dobra. To od nas zależy zdrowie naszych najbliższych – bądźmy odpowiedzialni” – dodaje komisarz Sienkiewicz.

44-latek trafił do szpitala tymczasowego w Gdańsku. Przerażająca relacja. „Lekarki płakały z bezsilności”

Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
59,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Manager Marketingu i Reklamy w Sieci z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz