Home Kategorie Ludzie Szokujący nekrolog Krzysztofa Krawczyka. „Totalny brak szacunku dla zmarłego”.

Szokujący nekrolog Krzysztofa Krawczyka. „Totalny brak szacunku dla zmarłego”.

Szokujący nekrolog Krzysztofa Krawczyka. „Totalny brak szacunku dla zmarłego”.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. W sieci pojawiły się informacje o pogrzebie piosenkarza. Można też przeczytać nekrologi, w tym jeden autorstwa antyszczepionkowców.

Branża muzyczna oraz fani pożegnali Krawczyka. Kondolencyjny wpis zamieścił m.in. Andrzej Duda, którego słowa oburzyły internautów. Teraz trwają przygotowania do uroczystości pogrzebowej, która odbędzie się 10 kwietnia. Menadżer Krawczyka poinformował, że pogrzeb będzie mieć charakter państwowy i będzie transmitowany w TVP.

W sieci i prasie pojawiło się wiele nekrologów, w których składane są kondolencje dla rodziny i przyjaciół Krzysztofa Krawczyka. Uwagę przykuwa jednak kontrowersyjna klepsydra przygotowana najprawdopodobniej przez antyszczepionkowców. W treści podkreślono fakt, że Krawczyk zmarł po przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19.

– Po przyjęciu dwóch dawek szczepionką warunkową dopuszczoną przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych firmy Pfizer trafił 23 marca do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem, 3 kwietnia wyszedł ze szpitala… 5 kwietnia zmarł. Jak zaznaczył w swoim ostatnim poście w mediach społecznościowych ze szpitala “Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło” – czytamy w nekrologu, którego zdjęcie udostępniono na Twitterze.

Internauci nie kryją oburzenia w komentarzach.

– „Obrzydliwe i nieludzkie.”

– „Pisanie tego na nekrologu to nietakt, nawet jeśli to prawda.”

– „To jest totalny brak szacunku do zmarłego i jego rodziny!”

Na nekrologu została wymieniona m.in. telewizja wRealu24.pl, lecz stacja odcięła się od publikacji w specjalnym oświadczeniu.

– „UWAGA! W sieci pojawił się dość głupawy fejk “nekrolog” śp. Krzysztofa Krawczyka, na którym widnieje podpis wRealu24. Oświadczamy, że Telewizja wRealu24 nie ma z tym nic wspólnego.”

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz