Home Kategorie Życie Kłótnia o maseczki. Policjanci zwrócili uwagę ojcu i synowi. Zostali za to pobici.

Kłótnia o maseczki. Policjanci zwrócili uwagę ojcu i synowi. Zostali za to pobici.

Kłótnia o maseczki. Policjanci zwrócili uwagę ojcu i synowi. Zostali za to pobici.

Policjantka i policjant z Rawicza (woj. wielkopolskie) trafili do szpitala z obrażeniami ciała po tym, jak na ulicy zwrócili uwagę dwóm mieszkańcom. Powodem był brak maseczek na twarzy.

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w środę 7 kwietnia ok. godziny 13, na deptaku w Rawiczu, przy ulicy Wojska Polskiego. Policjanci patrolujący miasto zauważyli dwóch mężczyzn bez maseczek. A ze względu na pandemie, jesteśmy zobligowani je nosić.

Funkcjonariusze podeszli do przechodniów i zwrócili uwagę na obowiązek zasłaniania ust i nosa. Od mężczyzn – ojca i syna – wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Sytuacja szybko stała się niebezpieczna i mężczyźni rzucili się na funkcjonariuszy.

– “Policjantka i policjant z naszej komendy trafili do szpitala. Tam okazało się, że mają ogólne potłuczenia ciała i wstrząśnienie mózgu. Na własną prośbę wypisali się do domów” – przekazała w rozmowie z Faktem Beata Jarczewska, rzeczniczka prasowa policji w Rawiczu.

Badanie alkomatem wykazało u młodszego z mężczyzn 1,5 promila alkoholu. Starszy nie chciał poddać się badaniu, w związku z czym została od niego pobrana krew. W niedługim czasie, możliwe, że nawet w momencie pisania tego artykułu, powinni oni usłyszeć zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych.

Koronawirus raport 09.04.2021. Znów wysoka liczba zakażeń i zgonów.

Źródło: Fakt

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
Oferta zakończona!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz