Home Kategorie Życie Morskie Oko oblężone przez turystów. Za nic mają sobie maseczki i dystans społeczny.

Morskie Oko oblężone przez turystów. Za nic mają sobie maseczki i dystans społeczny.

Piękna, zachęcająca do wycieczek aura, przyciągnęła w Tatry tłumy turystów. Morskie oko przeżywa istne oblężenie, a wszyscy zapominają chyba o tym, że jesteśmy przecież w środku pandemii COVID-19.

Tatry to góry, które zachwycają swym surowym i monumentalnym pięknem. Ich swoisty magnetyzm od lat jest znany Polakom, którzy co roku tłumnie jadą w Tatry. Tak było również i tym razem i to pomimo pandemii COVID-19.

– “Ciche, mistyczne Tatry, owe wieczne głusze zimowych, śnieżnych pustyń, owe zapadliska niedostępne wśród złomów, gdzie jeden się wciska mrok…” – pisał o nich Kazimierz Przerwa-Tetmajer, oddając w ten sposób ich urok.

Szczególnie wielu turystów upodobało sobie spacery do Morskiego Oka, choć… często określano tak nawet nie przechadzki, a przejażdżki wozami. Turyści znów postanowili przypuścić szturm na morskie oko. Ich liczba była naprawdę ogromna i zaskakująca.

7 kwietnia minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił przedłużenie obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Dalej utrzymane są więc obostrzenia wprowadzone wcześniej do 9 kwietnia, które dotyczą m.in. handlu, zakładów fryzjerskich, kościołów i obiektów sportowych.

Patrząc na liczbę zakażonych, trudno się dziwić, że są takie obostrzenia. Jednak jak widać, Polacy nic sobie z nich nie robią i po prostu postanawiają odwiedzić morskie oko.

 

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
189,00 zł
450,00 zł
41 dni
do końca oferty!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami lub HB i wellness w Willi Skałka

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz