Home Kategorie Życie Policja przerwała nielegalne wesele. Organizatorom grozi 8 lat więzienia.
6.53K

Policja przerwała nielegalne wesele. Organizatorom grozi 8 lat więzienia.

Policja przerwała nielegalne wesele. Organizatorom grozi 8 lat więzienia.

Wesele, które zorganizowano w jednej z sal bankietowych w Malanowie zakończyło się interwencją policji. Funkcjonariusze wylegitymowali 81 osób, które uczestniczyło w uroczystości.

Policja i sanepid zjawili się na sali bankietowej w Malanowie, gdzie obywało się wesele. Interwencja miała miejsce w sobotę po 19:00. Policjanci nie informują kto złożył zawiadomienie o nielegalnym zgromadzeniu.

Na weselu wylegitymowano 81 osób – uczestników zabawy, członków zespołu muzycznego i obsługi.

– „Ten incydent będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia. Wobec właściciela obiektu sanepid wydał decyzję o zaprzestaniu działalności polegającej na organizowaniu imprez okolicznościowych i zgromadzeń, decyzja ta miała rygor natychmiastowej wykonalności. W związku z tym wszystkie osoby obecne w lokalu musiały go opuścić” – powiedział oficer prasowy policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski.

Interwencja policji zakończyła się dopiero po 23:00. Nie doszło do żadnych incydentów. Funkcjonariusze nie podają aktualnie, jak tłumaczyli się organizatorzy wesela. Czynności na miejscu wykonano ze względu na możliwość popełnienia przestępstwa polegającego na sprowadzaniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej. Za to przewinienie grozi nawet 8 lat więzienia.

Niedzielski wyjawił prawdę o lockdownie. Jest o wiele gorzej niż rok temu.

Źródło: PAP

Depilacja laserem diodowym
Depilacja laserem diodowym
299,99 zł
Oferta zakończona!
Depilacja laserem diodowym od 299,99 zł w salonie Dermatis w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz