Home Kategorie Poruszające Wykorzystał seksualnie nieprzytomną partnerkę. Akt oralny zakończył się tragicznie. Kobieta udusiła się.

Wykorzystał seksualnie nieprzytomną partnerkę. Akt oralny zakończył się tragicznie. Kobieta udusiła się.

Wykorzystał seksualnie nieprzytomną partnerkę. Akt oralny zakończył się tragicznie. Kobieta udusiła się.

Tragedią zakończyło się spotkanie pary kochanków w Wałbrzychu. 60-letni Andrzej U. Postanowił wykorzystać swoją partnerkę oralnie, mimo iż kobieta była całkowicie pijana i nieprzytomna.

O bulwersującej sprawie pisze Gazeta Wyborcza. Tragedia rozegrała się 4 października 2020 roku. 60-letni Andrzej U. za nic miał fakt, że jego partnerka jest nieprzytomna i wykorzystać ją seksualnie. Renata G. miała w tym czasie 5,1 promila alkoholu.

Według dziennikarzy po odbyciu stosunku oralnego Andrzej U. zostawił nieprzytomną kobietę w łóżku. Gdy przez kilka godzin nie dawała oznak życia, wezwał pogotowie. Niestety, kobiety nie dało się już uratować.

Sprawą zajęła się prokuratura. Andrzej U. usłyszał zarzut ewentualnego pozbawienia życia i zarzut związany z przestępstwem pozbawienia wolności seksualnej.

– „Zarzuciliśmy Andrzejowi U., że działając w zamiarze ewentualnym pozbawienia życia Renaty G. w trakcie oralnego stosunku seksualnego, do którego doprowadził, wykorzystując bezradność wynikającą z jej upojenia alkoholowego. Przygniatając jej głowę własnym ciężarem ciała dokonał jej uduszenia poprzez zadławienie” – poinformował w rozmowie z “Wyborczą” Tomasz Orepuk, rzecznik świdnickiej Prokuratury Okręgowej.

Za swój czyn 60-latek może pójść do więzienia na dożywocie.

Dania rezygnuje ze szczepionki AstraZeneca. Dyrektorka zemdlała przed kamerami podczas ogłoszenia.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz