Home Kategorie Niesamowite Polski jasnowidz przewidział tragedię. Wszystko się sprawdziło!

Polski jasnowidz przewidział tragedię. Wszystko się sprawdziło!

Polski jasnowidz przewidział tragedię. Wszystko się sprawdziło!

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział śmierć księcia Filipa? W przepowiedni mówił o śmierci na dworze królewskim. Druga część jego wizji dotyczyła Polski, a dokładniej postaci znanej na całym świecie…

Wojciech Glanc od jakiegoś czasu cieszy się sporą rozpoznawalnością w sieci. Nadal daleko mu oczywiście do popularności Krzysztofa Jackowskiego. Glanc szczyci się wieloma trafnymi przepowiedniami. Miał przewidzieć m.in. śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie, a nawet pandemię. Czyżby mógł dopisać do listy kolejną przepowiednię?

Pod koniec 2020 roku Glanc opublikował w serwisie YouTube przepowiednie, z której wynikało, że już niedługo na dworze królowej Elżbiety ktoś umrze. W wizji nie wyrażał wprost o kim mowa. Jak stwierdził jasnowidz, miał poważne obawy, że może chodzić o Elżbietę II. Teraz, gdy zmarł książę Filip, słowa Glanca wydają się do pasować.

W swoim materiale jasnowidz mówił o nadchodzącej światowej żałobie, która dotknie rodzinę królowej Elżbiety II. Śmierć męża nie pozostanie bez wpływu na kondycję monarchini. Już teraz pojawiają się plotki o możliwej abdykacji, mimo iż oficjalne doniesienia temu zaprzeczają.

Jeśli ta część przepowiedni Wojciecha Glanca sprawdziła się, to co z dalszym jej fragmentem? Jasnowidz wspomniał także Polaka znanego na całym świecie – Lecha Wałęsę. Glanc widział byłego prezydenta „wjeżdżającego karetą w światło”. Jak stwierdził, obawia się o życie Wałęsy, chociaż nie sprecyzował, co mogłoby się wydarzyć.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka atakuje Mariana Lichtmana. Opisał szokującą sytuację z pogrzebu piosenkarza.

Źródło: YouTube

Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
21,50 zł
26,30 zł
Oferta zakończona!
Pizza o średnicy 30 cm (od 21,50 zł) lub 43 cm (od 28 zł) w Pizzerii Fuks

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz