Home Kategorie Ludzie Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis na profilu celebrytki.
14.91K

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis na profilu celebrytki.

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis na profilu celebrytki.

Szokująca informacja pojawiła się w mediach społecznościowych celebrytki w piątek wieczorem. Wpis wywołał burzę w sieci. Wiele osób nie wiedziało, czy mają traktować go poważnie, czy jest to kolejna prowokacja.

– “Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021 r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – czytamy na profilu Esmeraldy Godlewskiej na Instagramie, który obserwuje niemal pół miliona osób.

Część osób bardzo serio potraktowało wpis celebrytki i mocno się nim przejęła. Inni stwierdzili, że Godlewska ma poważne problemy i jest to jej kolejny wybryk.

– “Już nie ma czym zwracać na siebie uwagi. Oczernia swoją rodzinę, a teraz taki cyrk odwala. Zostawicie ją w spokoju specjalnie to robi w domu pewnie czuje się świetnie i śmieje się że robi z was idiotów” – podsumowała ostro jedna z internautek (wszystkie wpisy cytowane w pisowni oryginalnej).

Inna dodała:

– “Ona żyje, jej siostra potwierdziła, widać że ona ma psychiczny problem i powinna się leczyć. To przykre a zarazem straszne do czego ona się potrafi posunąć, żeby na siebie zwrócić uwagę. Najlepiej będzie jak się w końcu jej rodzina nią zajmie (…)”

Może Esmeralda chciała ogłosić w ten sposób, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Dzięki zaoszczędzonemu czasowi mogłaby zająć się np. pracą nad książką, o czym mówiła w przeszłości. Potwierdzeniem tej teorii może być jej profil na Instagramie, który wygląda tak, jakby w ostatnim czasie Godlewska usunęła z niego prawie całą zawartość.

W ostatnim czasie Esmeralda Godlewska zszokowała wszystkich, oskarżając siostrę o prostytucję. Esmeralda zarzuciła jej, że próbuje robić z siebie anioła i nie przyznaje się do wstydliwej przeszłości. Nawiązała też do innych celebrytek, które miały sprzedawać swoje ciała w Dubaju.

– “Moja siostra jest chorą osobą i wymaga leczenia. Od dłuższego czasu nie potrafimy jej pomóc” – skomentowała Magdalena Godlewska.

Okrutna zbrodnia w Wałbrzychu. Udusił kobietę swoim własnym penisem.

Metamorfoza fryzury
Metamorfoza fryzury
45,00 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mycie z masażem głowy, strzyżenie, stylizacja i czesanie za 45 zł i więcej w Warsztacie Fryzur

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz