Home Kategorie Ludzie Lech Wałęsa w ciężkiej sytuacji finansowej. Szuka pracy. Stawka za godzinę zwala z nóg.
12.67K

Lech Wałęsa w ciężkiej sytuacji finansowej. Szuka pracy. Stawka za godzinę zwala z nóg.

Lech Wałęsa w ciężkiej sytuacji finansowej. Szuka pracy. Stawka za godzinę zwala z nóg.

Lech Wałęsa szuka pracy. Zamieścił ogłoszenie na pewnym portalu dla osób poszukujących zatrudnienia. “Chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem” – pisze w ogłoszeniu były prezydent.

Swoje działanie Wałęsa motywuje ciężką sytuacją finansową. Informacje potwierdza Marek Kaczmar, współpracownik byłego prezydenta.

Wałęsa zamieścił ogłoszenie na portalu flexi.pl, który przeznaczony jest dla osób powyżej 50 roku życia poszukujących pracy. Były prezydent podpisuje się w ogłoszeniu jako „doświadczony przywódca i świetny mówca”.

– “Mimo że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki” – reklamuje się w portalu ogłoszeniowym Lech Wałęsa.

Usługi Lecha Wałęsy obejmują „prowadzenie spotkań i szkoleń z leadership, przyjmowanie na spotkania motywacyjne w firmach, dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy”.

– “W sprawach rezerwacji terminów oraz zakresu praw do wizerunku prosimy o kontakt. Możliwe również ustalenie innych warunków promocji dla firm w ramach wspierania polskiej gospodarki za granicą” – kończy swoje ogłoszenie były prezydent.

Lech Wałęsa chce „dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem”. To jednak nie są tanie rzeczy. Były prezydent ma ogromne wymagania finansowe. Za 1 – 2 godzinne spotkanie trzeba zapłacić minimum 20 tys. zł. Wałęsa zaznacza jednak, że „cena jest do ustalenia”.

– „Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA, w inne miejsca, i to mi wszystko padło niestety… I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy” – opowiadał w minionym roku “Super Expressowi” były prezydent.

W rozmowie z Polsat News były prezydent przyznał, że jest „bankrutem”.

– „W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem – powiedział Wałęsa przed Bożym Narodzeniem. – Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią” – dodał.

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis na profilu celebrytki.

Źródło: Polsat News

Masaż klasyczny, ajurwedyjski
Masaż klasyczny, ajurwedyjski
59,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny, klasyczny, ajurwedyjski, bańką chińską i więcej od 49 zł w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz