Home Kategorie Poruszające Koszmarny wypadek samochodowy. Nie żyje 5 nieletnich osób. Kierował 14-latek.

Koszmarny wypadek samochodowy. Nie żyje 5 nieletnich osób. Kierował 14-latek.

Do tragicznego wypadku doszło w obwodzie rostowskim na południu Rosji. Po uderzeniu w drzewo zginęło 5 osób, a 1 została poważnie ranna. W samochodzie byli wyłącznie nastolatkowie. Za kierownicą siedział 14-latek.

Jak informuje agencja TASS, do potwornego wypadku doszło 18 kwietnia około 4:30 w miejscowości Nowoczerkask. Osobowy Hyundai Accent nagle zjechał z drogi i z ogromną siła uderzył w drzewo.

W samochodzie było 6 osób. 5 z nich – 3 chłopaków i 2 dziewczyny – zginęło na miejscu. Jedna osoba z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

– „Według wstępnych ustaleń ekipy dochodzeniowej samochód prowadził kierowca urodzony w 2007 r.” – podano w komunikacie obwodowego oddziału ministerstwa spraw wewnętrznych Federacji Rosyjskiej.

Jak informują rosyjskie służby, ze wstępnych ustaleń wynika, że wszyscy podróżujący autem byli nieletni. Ich tożsamość nie została jednak jeszcze ustalona.

– „Obecnie śledczy pracują na miejscu wypadku. Dokładne okoliczności tej tragedii są cały czas wyjaśniane” – powiedział przedstawiciel policji obwodu rostockiego.

Serwis Life podaje, że nastolatkowie udali się do Nowoczerkaska, aby uczcić urodziny 14-letniego Ilji. Prawdopodobnie zawiozła ich tam matka chłopaka, ale nie wiadomo dlaczego w drodze powrotnej to chłopak zasiadł za kierownicą. Sprawę wyjaśnią służby.

Skandal na pogrzebie księcia Filipa. Naga kobieta wskoczyła na pomnik królowej.

Źródło: TASS, Life.ru

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
83 dni
do końca oferty!
Walentynki: pakiety spa do wyboru dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz