Home Kategorie Poruszające Szokujące zdarzenie w sklepie w Lesznie. Klient pobił kobietę przez maseczkę?

Szokujące zdarzenie w sklepie w Lesznie. Klient pobił kobietę przez maseczkę?

Do szokującego zdarzenia doszło w jednym z supermarketów w Lesznie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak klient atakuje przechodzącą kobietę. Ta prawdopodobnie zwróciła mu uwagę na brak maseczki.

Monika Żymełka, rzeczniczka prasowa policji w Lesznie, przekazała że do zdarzenia doszło 10 kwietnia w jednym z marketów w Lesznie. Na nagraniu, które udostępniono w mediach społecznościowych widzimy mężczyznę pakującego zakupy do wózka. W pewnym momencie obok niego przechodzi kobieta. Chwilę później mężczyzna uderza ją w tył głowy.

Kobieta oddaje mężczyźnie, po czym ten uderza ją ponownie. Klientka następnie upada na ziemię. Co szokuje, to fakt, że kasjerka i pozostali klienci są całkowicie obojętni wobec agresywnego zachowania mężczyzny i kobiety leżącej na ziemi. Świadkami całej sytuacji były dzieci.

Na filmie widać, że agresor nie ma założonej maseczki. Prawdopodobnie to na ten fakt uwagę zwróciła kobieta i za to została zaatakowana.

Na miejscu interweniowała policja. Wylegitymowała uczestników, zabezpieczyła nagrania z monitoringu, a teraz zajmie się ustalaniem szczegółów zajścia.

Koszmarny wypadek samochodowy. Nie żyje 5 nieletnich osób. Kierował 14-latek.

Wybrany pakiet day spa
Wybrany pakiet day spa
139,99 zł
Oferta zakończona!
Walentynki: masaż całego ciała, luksusowy zabieg na twarz i więcej: pakiet day spa od 139,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz