Home Kategorie Życie Wybili szyby w kościele własnymi pięściami. Zdradziły ich pokaleczone dłonie.
1.98K

Wybili szyby w kościele własnymi pięściami. Zdradziły ich pokaleczone dłonie.

Wybili szyby w kościele własnymi pięściami. Zdradziły ich pokaleczone dłonie.

Policjanci zatrzymali wandali, którzy wybili szyby w drzwiach i gablocie kościoła w Sieradzu (Łódzkie). Przestępcy mają 18 i 20 lat.

11 kwietnia dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyb w drzwiach kościoła na Osiedlu Jaworowe w Sieradzu. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki. Okazało się, że wandale stłukli, aż 14 szyb.

Łączna wartość uszkodzeń oszacowana została na około 700 złotych. Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady związane z dewastacją. Policji szybko udało się odnaleźć młodych mężczyzn odpowiedzialnych za ten czyn.

16 kwietnia 2021 roku w godzinach południowych, pod ustalonymi wcześniej adresami policjanci zastali typowanych mężczyzn. Przypuszczenia policji potwierdziły się. Mężczyźni mieli bowiem na rękach ślady, które wskazywały na to, że wybili szyby własnymi pięściami.

W czasie przesłuchania przyznali się, że uderzając pięściami, wybili szyby w kościelnych drzwiach i gablocie. Swoje zachowanie tłumaczyli wypitym alkoholem. Grozi im za to do 5 lat więzienia.

Koronawirus raport 19.04.2021. Liczba zakażeń mocno spadła.

Źródło: Policja łódzka 

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 44 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz